Füzéri Várgondnokság Füzér

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
3996 Füzér, Petőfi u. 3/A

Füzéri Várgondnokság Füzér vélemények

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Nagy magasságokat kellett megjárnunk ahhoz, hogy feljussunk ide, de egyértelműen megérte. Csodálatos hely. Szép időnk volt, gyönyörű kilátás, a várban is rengeteg látnivaló fogadott bennünket. Nagyon szépen felújították. Az egyik teremben kisfilmet is meg lehetett nézni a vár történetéről. A túrával egybekötve akár egy egész napos programnak is tekinthető.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Gyerekkorom óta minden évben ellátogatunk Füzérre, az egyik legkedvesebb helyünk. 2-3 nap azonban bőven elég belőle, számomra túl nyugodt hely. :) A vár gyönyörűen fel lett újítva, alig hittem a szememnek. A korábbi romos várnak már nyoma sincs. Megérte az a sok idő, pénz, amit ráfordítottak, és a felújítás folytatódik.

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Füzéri vár, egyik kedvenc kiránduló helyünk. Többször jártam itt, először iskolás koromban, majd tanítványok kíséretében,de a család is összefogott, és ez előtt hat évvel megmászta, a várhoz vezető hegyet. Eddig csak a fantáziám, működtetésével, tudtam a leomlott falakat, megtölteni, volt ahová kápolnát képzeltem, aztán a lakótornyok elhelyezkedésén méláztam el.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Füzéren és környékén
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatfarm és bobpálya belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.06. - 2018.12.20.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2018.06.08. - 2018.09.16.
Kőkapu Vadászkastély & Hotel
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, játszóvárral, kerékpárkölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2018.03.05. - 2018.06.15.

Szállodák Füzér környékén
Hotel Kelep Füzér
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Hotel Hunor Füzér
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Középszezoni ajánlat (min. 2 éj)
Kaland és wellness (min. 2 éj)
Tavaszi ébredés (min. 2 éj)

Füzéri Várgondnokság FüzérX