3996 Füzér, Petőfi u. 3/A

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Régóta terveztük a vár megtekintését, de mivel 400 km-re lakunk, neheze szántuk rá magunkat. De megérte. Amikor messziről megláttuk, megijedtünk, hogy jutunk fel. A parkolóban mondták, oda visz az út. Jól elfáradtunk mire felértünk, de a látvány csodálatos. Remek kilátás. sok érdekes látnivaló. Szóval rengeted élmény várt ránk. több órát el lehet tölteni fent.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az országútról impozáns, csalogató látvány. Önkéntelenül is arra indul a turista, a kiránduló. Aztán jönnek a meglepetések. Kezdődik azzal, hogy van egy fizetős parkoló, melynek árnyékos helyeit nagyon hamar elfoglalják. Aztán irány a rövid túra a kapuig, ami a kialakított gyalogösvényen fárasztóbb, mint az autók által használt.

2055 feltöltött fotó
mandrea70 TOP szállásértékelő
mandrea70 TOP étteremértékelő
mandrea70 TOP egyébhely értékelő
mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Második legszebb várak egyike,amit ezidáig láttunk. Ez a várunk is messziről uralja a tájat-nagyon szép. Elég nehézkes a feljutás ,de kárpótól mindent a látvány ,a táj-kilátás,amilyen szépen korhűen fel van újitva az egész és még folyamatban van egyes részek. Kápolnát kiemelném ,mert ilyen szép és szinte mintha a levegőben lenne épitve,csodás.

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy magasságokat kellett megjárnunk ahhoz, hogy feljussunk ide, de egyértelműen megérte. Csodálatos hely. Szép időnk volt, gyönyörű kilátás, a várban is rengeteg látnivaló fogadott bennünket. Nagyon szépen felújították. Az egyik teremben kisfilmet is meg lehetett nézni a vár történetéről. A túrával egybekötve akár egy egész napos programnak is tekinthető.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta minden évben ellátogatunk Füzérre, az egyik legkedvesebb helyünk. 2-3 nap azonban bőven elég belőle, számomra túl nyugodt hely. :) A vár gyönyörűen fel lett újítva, alig hittem a szememnek. A korábbi romos várnak már nyoma sincs. Megérte az a sok idő, pénz, amit ráfordítottak, és a felújítás folytatódik.

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Füzéri vár, egyik kedvenc kiránduló helyünk. Többször jártam itt, először iskolás koromban, majd tanítványok kíséretében,de a család is összefogott, és ez előtt hat évvel megmászta, a várhoz vezető hegyet. Eddig csak a fantáziám, működtetésével, tudtam a leomlott falakat, megtölteni, volt ahová kápolnát képzeltem, aztán a lakótornyok elhelyezkedésén méláztam el.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Füzéren és környékén
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2019.10.20.
Oroszlános Borhotel & Étterem
Tállya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2019.08.31.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 5.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal
2018.09.01. - 2018.12.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, bowlingozással, horgászjeggyel
2018.09.01. - 2018.11.30.
Margaréta Panzió
Sárospatak
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással
2018.10.22. - 2018.12.31.
Tokajvár Hotel
Tokaj
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.10.24. - 2018.12.31.

Szállodák Füzér környékén
Hotel Hunor Füzér
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Hotel Kelep Füzér
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Őszi káprázat (min. 2 éj)
Kaland és wellness (min. 2 éj)
Utószezoni ajánlat (min. 2 éj)

Füzéri Várgondnokság FüzérX