3996 Füzér, Petőfi u. 3/A

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy magasságokat kellett megjárnunk ahhoz, hogy feljussunk ide, de egyértelműen megérte. Csodálatos hely. Szép időnk volt, gyönyörű kilátás, a várban is rengeteg látnivaló fogadott bennünket. Nagyon szépen felújították. Az egyik teremben kisfilmet is meg lehetett nézni a vár történetéről. A túrával egybekötve akár egy egész napos programnak is tekinthető.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta minden évben ellátogatunk Füzérre, az egyik legkedvesebb helyünk. 2-3 nap azonban bőven elég belőle, számomra túl nyugodt hely. :) A vár gyönyörűen fel lett újítva, alig hittem a szememnek. A korábbi romos várnak már nyoma sincs. Megérte az a sok idő, pénz, amit ráfordítottak, és a felújítás folytatódik.

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Füzéri vár, egyik kedvenc kiránduló helyünk. Többször jártam itt, először iskolás koromban, majd tanítványok kíséretében,de a család is összefogott, és ez előtt hat évvel megmászta, a várhoz vezető hegyet. Eddig csak a fantáziám, működtetésével, tudtam a leomlott falakat, megtölteni, volt ahová kápolnát képzeltem, aztán a lakótornyok elhelyezkedésén méláztam el.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Füzéren és környékén
Szarvas Panzió
Erdőbénye
2018.08.20. - 2019.08.19.
Oroszlános Borhotel & Étterem
Tállya
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.19. - 2019.08.19.
Margaréta Panzió
Sárospatak
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással
2018.09.01. - 2018.12.31.

Szállodák Füzér környékén
Hotel Kelep Füzér
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Hotel Hunor Füzér
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Szilveszter (min. 3 éj)
Senior csomag (min. 3 éj)
Családi nyaralás (min. 3 éj)

Füzéri Várgondnokság FüzérX