Zita 5

Zita 5 adatlapja

Regisztráció2018.07.22
Utoljára itt2018.07.29

2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép kis város Baja! A természet és sport kedvelőknek ideális (kenu, kajak, bicikli, túrázás a gemenci erdőben. Varázslatos a szálloda elhelyezkedése. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, rugalmas. A 3. részen voltunk (lakosztály) teljesen rendben volt, tiszta, a melegre való tekintettel be volt készítve mobil klíma, mely remekül működött, hatalmas teraszunk volt a Sugovica-ra nézve.
Átlagos 2022. március 27.gyerekekkel járt itt
Nem feltétlenül a szálloda hibája, de kiemelt időszakban voltunk, így nagy volt a zsúfoltság - 1 nagy 4 férőhelyes szoba helyett 2db egybenyilo szoba jobb lett volna - ez is az is családi szoba szerintem. Szeretjük a nagyobb párnákat- mind a 4 papír vékonysagu volt. Csillagos 5 a személyzet kedvessége, a tisztaság, az elhelyezkedés és az ételek is finomak voltak.
Gotthard Therme Hotel & Conference válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy időt szánt és megosztotta velünk megtisztelő véleményét. Vendégeink véleménye nagyon fontos számunkra, hiszen ez sokat segít szolgáltatásaink minőségének folyamatos javításában.
2022. május 18., , Gotthard Therme Hotel & Conference