Duna Wellness Hotel Baja
6500 Baja, Szentháromság tér 6.

Duna Wellness Hotel Baja a térképen

Duna Wellness Hotel Baja értékelése:

1. helyezett a 22 bajai szállás közül
23. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Duna Wellness Hotel Baja bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú szépítő-gyógyító szolgáltatásaival várja vendégeit Baján. Jellegzetessége, hogy közvetlen mellette folyik a Duna mellékága, a Sugovica. 43 jól felszerelt, komfortos szoba közül választhatnak az Alföld legszebb fekvésű szállodájában megszálló vendégek.

Duna Wellness Hotel Baja képei

Duna Wellness Hotel Baja vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Bár először voltunk itt,jól éreztük magunkat, jó volt a kiszolgálás, a személyzet barátságos. A szoba kicsit régimódi volt a Tv alig működött, nincs hajszárító, azt kérni kellett, akkor kaptunk,a szobában nincs szék, de összességében jó volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A látnivaló elég gazdag, a wellnes mellett sokat sétáltunk, ismerkedtünk a várossal, a Sugovica parttal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Először voltunk itt a szállóban. Elégedettek vagyunk! Köszönjük. Csodálatos volt megfigyelni a szobaablakából a Súgovica élővilágát. A teraszról a téren levő szökőkút vízi játékát nappal és esti fényben. Kedves , segítőkész volt személyzet. A velnesz részlegen felügyelő fiatalember , figyelmes. udvarias. Szívesen ajánlom másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Udvarias kiszolgálás. A szoba felszereltségén lehetne jvítani (kevés a törölközô szárító, nincs hajszárító, lehetne még egy szék, hogy ne az ágyon kelljen ülni, a bogarak elleni védelmet nem az ablakok zárva tartásával, hanem szúnyoghálóval kellene megoldani)

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magam. A szoba és az ágy kényelmes volt. Az udvaron medence, bent welness, konditerem. A hotel környéke is nagyon szép. A reggeli bőséges, a vacsorát gyorsan kihozták, és nagyon finom volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A személyzet szolgálatkész, a kültéri medence az élményelemekkel rendben .A wellness az átlagostól elmarad. A pihenőszoba lepukkant, három ócska napozóágy,a vakolat hámlik a falon. Az elhelyezkedés remek, a várost felfedezni akaróknak ajánlom.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Valódi wellness élményt nyújtó hotel.
Tágas,modern felszereltségű,kényelmes szobák,figyelmes személyzet.
Bőséges,választékos étkezést nyújtó étterem.
Igazán jó ár-érték arány.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Az ígért üdvözlő ital elmaradt , a mini bár üres volt, meg az élmény medence csak úszásra volt jó mert a kényelmi funkciók nem működtek. ezen kívül rendben volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
A személyzet nagyon készséges, udvarias, segítőkész, minden kérést szinte azonnal megoldanak. Az ételek finomak, bőségesek.
A wellness részleg eszközeit, szolgáltatásait lehetne egy kissé feljavítani.
Általánosságban jó kikapcsolódást és pihenést biztosított.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az értékelésből is látható, hogy csak az étkezéssel és a személyzettel volt 1-2 kisebb gond. A személyzet 90 %-a nagyon kedves,szolgálatkész,de volt 1-2 pincér akiről ezt egyáltalán nem lehet elmondani. A két vacsora közül a második messze alulmaradt nemcsak az elsőtől, hanem egy ilyen színvonalú szállodában elvárhatótól is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 27.
A szállás szuper volt, a szoba tiszta és kényelmes, azt kaptuk amit kértünk, a Sugovicára nyíló kilátás, erre is számítottunk. A reggeli nagyon bőséges és finom, a vacsora is nagyon finom, egy negatívum, hogy a desszert - süti- nagyon száraz volt. A wellness részleg kellemes. A kiszolgáló személyzet kedves és segítőkész volt.

Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 6.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótoros programokkal, pincelátogatással, borkóstolással, fürdőkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Szerelmes hétvégék a Valentin nap jegyében (min. 2 éj)
Disznótoros dőzsölés Villányban (min. 2 éj)

BajaX