Duna Wellness Hotel Baja
6500 Baja, Szentháromság tér 6.

Duna Wellness Hotel Baja a térképen

Duna Wellness Hotel Baja értékelése:

1. helyezett a 22 bajai szállás közül
21. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Akciós csomagok

Duna Wellness Hotel Baja bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú szépítő-gyógyító szolgáltatásaival várja vendégeit Baján. Jellegzetessége, hogy közvetlen mellette folyik a Duna mellékága, a Sugovica. 43 jól felszerelt, komfortos szoba közül választhatnak az Alföld legszebb fekvésű szállodájában megszálló vendégek.

Duna Wellness Hotel Baja képei

Duna Wellness Hotel Baja vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el a szállodában, amelynek egy része éppen felújítás alatt volt. Ez nem zavart bennünket, mivel napközben inkább kirándultunk. A wellness rész a hotel méretéhez és a vendéglétszámhoz képest kicsi, a pihenőrész elég lepusztult. A szabadtéri medence szintén kicsi, és a környezetének tisztasága is hagy némi kívánnivalót maga után.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda és a szoba szép tiszta volt. A szoba bútoraival nem voltam annyira megelégedve, illetve nem gondoltam, hogy nincs erkély. Jó lett volna reggelenként kiülni! A személyzet segítőkészek és kedvesek voltak. A szakács külön nekem hozatott gesztenyepürét, mivel süteményt nem ehettem, mert gluténérzékeny vagyok. Még egyszer köszönet Neki.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Éttermi kiszolgálás értéken aluli, a személyzet ruházata ill. öltözködése kritikán aluli. illem szabály nem betartása. előbb leszedték a tányérokat étkezés befejezése előtt. Sok- sok hiányosság.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Bár először voltunk itt,jól éreztük magunkat, jó volt a kiszolgálás, a személyzet barátságos. A szoba kicsit régimódi volt a Tv alig működött, nincs hajszárító, azt kérni kellett, akkor kaptunk,a szobában nincs szék, de összességében jó volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A látnivaló elég gazdag, a wellnes mellett sokat sétáltunk, ismerkedtünk a várossal, a Sugovica parttal.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
Először voltunk itt a szállóban. Elégedettek vagyunk! Köszönjük. Csodálatos volt megfigyelni a szobaablakából a Súgovica élővilágát. A teraszról a téren levő szökőkút vízi játékát nappal és esti fényben. Kedves , segítőkész volt személyzet. A velnesz részlegen felügyelő fiatalember , figyelmes. udvarias. Szívesen ajánlom másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Udvarias kiszolgálás. A szoba felszereltségén lehetne jvítani (kevés a törölközô szárító, nincs hajszárító, lehetne még egy szék, hogy ne az ágyon kelljen ülni, a bogarak elleni védelmet nem az ablakok zárva tartásával, hanem szúnyoghálóval kellene megoldani)

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nagyon jól éreztem magam. A szoba és az ágy kényelmes volt. Az udvaron medence, bent welness, konditerem. A hotel környéke is nagyon szép. A reggeli bőséges, a vacsorát gyorsan kihozták, és nagyon finom volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A személyzet szolgálatkész, a kültéri medence az élményelemekkel rendben .A wellness az átlagostól elmarad. A pihenőszoba lepukkant, három ócska napozóágy,a vakolat hámlik a falon. Az elhelyezkedés remek, a várost felfedezni akaróknak ajánlom.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Valódi wellness élményt nyújtó hotel.
Tágas,modern felszereltségű,kényelmes szobák,figyelmes személyzet.
Bőséges,választékos étkezést nyújtó étterem.
Igazán jó ár-érték arány.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Az ígért üdvözlő ital elmaradt , a mini bár üres volt, meg az élmény medence csak úszásra volt jó mert a kényelmi funkciók nem működtek. ezen kívül rendben volt.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.825 - 15.614,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Blum Vendégház & Pince
Villány
Érvényes: 2021.12.01-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Villánykövesd
Érvényes: 2021.12.01-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, délutáni sütizéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Két ünnep közötti mámorító csomag (min. 2 éj)

BajaX