zolibazsi

zolibazsi adatlapja

Regisztráció2014.07.21
Utoljára itt2015.04.08

Kiváló 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
A szállás olyan amilyennek hirdetik. Tiszta. Udvarias kiszolgálásban volt részünk,kedves a személyzet. A konyha rész nagyon családias az ételek finomak és bőségesek,ezen kívül kedvező árúak. Elég jó a választékuk is. Csendes nyugodt helyen van. Kisfiaimnak is nagyon tetszett,már vágyódnak vissza.
Felhasználó fényképei:
Szekér Fogadó Bátonyterenye - Szekér Fogadó Bátonyterenye - Szekér Fogadó Bátonyterenye - Szekér Fogadó Bátonyterenye -
Kiváló 2014. július 21.gyerekekkel járt itt
A családommal jártam itt tavaly októberben. A fiaim azóta is csak ide akarnak menni ha kirándulásról van szó. A szállás a reggeli és a vacsora is bőséges és finom. A személyzet udvarias és segítőkész. Az idén is elmegyünk az őszi szünetben. . . :)A gyerekeknek a játszóház,ugrálóvár felejthetetlen élmény,a szülők pár méterre egy jó kávé mellől figyelhetik őket.
Felhasználó fényképei:
CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok -
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Mi egy 3 fős családdal voltunk ott idén augusztus 1-3 között. Nagy volt a nyüzsgés mert ott edzőtáborozott a magyar úszóválogatott. A szálloda nekem bejön. A szobák szépek,tiszták. Az üveglift az én családomnak is bejött,főleg a gyerekeknek. Ami még tetszett,hogy van egy nyilvános számítógép,ugyanis a wifi fent a harmadikon nem igazán volt használható.