Zolika72

Környezettudatos  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.03.13
Utoljára itt2016.03.31

Szörnyű 2016. március 25.a párjával járt itt
Kuponos ajánlatként vásároltunk 2 éjszaka szállást. Kár, hogy nem olvastuk el hamarabb a sok negatív értékelést. Apartmanként volt hirdetve, közben gyakorlatilag egy nagyon pici szoba, ahol az ágyon kívül nincs is hely. "Konyhaként" egy mikro van, hűtő helyett egy minibár, amibe gyakorlatilag semmi nem fér bele, villanytűzhely nem is volt a szobában, így még egy virslit sem tudtunk volna megfőzni.
Szörnyű 2016. március 25.a párjával járt itt
Egy kuponos ajánlat keretében voltunk az étteremben. (Az apartmanunkhoz tartozó félpanziót kaptuk itt. )
Az ételek nagyon kis adagok, nem laktunk jól sosem. Reggel megadott ételek közül lehet választani egyet (Pl. : vagy joghurtot eszel, vagy 3 db virslit, vagy omlettet, de ha omlettet akkor választanod kell, hogy kolbászt vagy pl.
Gyenge 2016. március 27.családjával járt itt
A filézett süllő nagyon ízetlen volt (gyakorlatilag egyáltalán nem volt íze), a harcsapaprikás tele volt szálkával, a kijevi csirkemell pedig bárhol máshol jobb volt eddig, mint itt sajnos. Pozitív, hogy a kiszolgálás nagyon gyors, az árak nincsenek elrugaszkodva, lehet, hogy más ételek finomabbak, de nekünk felejthető volt az összes.