Potykacsárda Baja
6500 Baja, Dunafürdő, Potyka sor 1.

Potykacsárda Baja a térképen

Potykacsárda Baja értékelése:

1. helyezett a 37 bajai étterem közül
12. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
halkülönlegességek ...
magyar, angol, horvát, német, szerb
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya

Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorára telefonon asztalt foglaltam, de a túra utunk éppen a csárda előtt vitt el, így nyitáskor betértünk egy italra. Azért rákérdeztem, hogy a foglalásunk rendben van-e, mert jönni fogunk 5-en. Férjemnek ma van a névnapja így barátokkal vacsoráztunk. Ahogy kívülről is látszik nem az a puccos hely, de tiszta és finom az étel, mindent hamar meg is kaptunk.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 21.
Szegedről mentünk Bajára a Potyka csárdába ebédelni. Egy blog késztetett
bennünket. Nem csalódtunk. Tényleg jó hely, jó ételek, finomak. És jó árban. hatalmas adagok. A személyzet kedves, vidám. Pedig nagyon kellett "pörögni" a több csoport miatt. Mindenképp érdemes előre helyet foglalni. Kicsi a csárda, ezért nem lehet nem tud fogadni "utcáról" betérőt.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Baja melett vissz az utam évente egyszer kétszer minndig betértem a pityka csárdába egy halászlére sőt még a család tagoknak is szoktam vinni sajnos tenap arra vitt az utam zárt körü rendezvény volt 2 3 család ünepelt de a pincér biztositott róla elvittelre vihetek halászlét nagyonk kedves figyelmes volt vettem 3 halászlét 5400 ft ért a meglepetés 1 óra múlva ért amikor meg akartam enni savagyú romlott volt az egész az elfogyasztott pár kanáltol
is hányás lett a vége többet biztos nem megyek a környékükre se .

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Családi eseményt ünnepeltünk a Potykában, mindent összegezve kiváló választás volt! A pincér segítőkész volt, az általunk rendelt ételek mindegyikét úgy készítették el ahogy az abban a bizonyos nagykönyvben meg van írva, a mennyiségek is bőven elegendőek voltak. Egy másik értékelő leírásától eltérően a fizetés az asztalunknál történt, bankkártyával, zökkenésmentesen.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
A halételeket nagyon jól készítik, de hiányoltam, hogy nem volt harcsa halászlé, csak ponty. Az ikrapörkölt nem lett a kedvencünk, de nem az ő hibájuk. A felszolgáló nagyjából a pokolba kívánt minket, mert egy hosszú hétvége alatt mentünk és túl sok dolga volt, sík ideg volt. Már az baj volt, hogy megkérdeztük, melyik a foglalt asztalunk.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
Hangulatos helyen, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, viszont tapasztalataink alapján a hal mennyisége néha kevés. Mai negatív tapasztalat a gundel palacsintámba dióhéj darab volt..

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. szeptember 8-án jártunk társasággal a csárdában, ami egyáltalán nem volt csárda jellegű, inkább egy átlagos kifőzde hangulatát idézte. Viszont a hal ételek finomak voltak, a pincér udvarias volt. Volt viszont egy eléggé furcsa helybeli szokás, ami nem vendég barát, ugyanis az étkezést befejezve a fizetés úgy történt, hogy mindenkinek oda kellett mennie a pulthoz, és bediktálnia a fogyasztást, majd végül fizethetett.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
2017.07.26-án jártunk a csárdában. A pincér azonnal az asztalunkhoz jött felvenni a rendelésünket. A kiszolgálás udvarias, gördülékeny, kifogástalan volt. A megrendelt ételek, a bajai halászlé íze , tálalási hőfoka kitűnő volt, ugyan ez mondható el a különböző halakból összeállított sültes tálra is , melyet második fogásként fogyasztottunk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Azt hiszem az itteni vélemények alapján kissé túlzott elvárásokkal látogattuk meg a helyet. A berendezés kissé retro jellegű és bár a hely a duna partján van mégsem látható ebből semmi. A kiszolgálás kissé hűvöskés, az első hiba hogy rendelés után nem hagynak ott egy étlapot. Rántott velőt és rántott húst rendeltünk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki puccra és pompára vágyik, ne ezt a helyet válassza! Itt minden egyszerű, puritán, régimódi. Viszont az ételek kiválóak és nagyon ízletesek! Ha sietünk, ha nem vagyunk kiöltözve de ennénk egy jó halat, ha nyugalomra és csendre vágyunk, akkor ide jövünk. Eldugott, csendes hely a Duna híd lábánál, fákkal, madarakkal és a Dunával körül véve.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.06.17.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.01. - 2020.12.31.
Blum Vendégház & Pince
Villány
4 nap/3 éjszaka 12.483,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék borral, borkóstolással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.14. - 2020.09.15.
Vitis Hotel
Villány
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávé-tea bekészítéssel, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.05. - 2020.08.31.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 15.278 - 30.556,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.22.
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.03. - 2021.08.02.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2020.12.20.
Tókert Fogadó
Nagymányok
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Potykacsárda BajaX