Potykacsárda Baja
6500 Baja, Dunafürdő, Potyka sor 1.

Potykacsárda Baja a térképen

Potykacsárda Baja értékelése:

4. helyezett a 37 bajai étterem közül
155. helyezett Dél Alföldön - 842 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
halkülönlegességek ...
magyar, angol, horvát, német, szerb
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
Visa, EC/MC, SZEP kártya
Arany Ászok

Potykacsárda Baja képei

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Potykacsárda Baja vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Baja melett vissz az utam évente egyszer kétszer minndig betértem a pityka csárdába egy halászlére sőt még a család tagoknak is szoktam vinni sajnos tenap arra vitt az utam zárt körü rendezvény volt 2 3 család ünepelt de a pincér biztositott róla elvittelre vihetek halászlét nagyonk kedves figyelmes volt vettem 3 halászlét 5400 ft ért a meglepetés 1 óra múlva ért amikor meg akartam enni savagyú romlott volt az egész az elfogyasztott pár kanáltol
is hányás lett a vége többet biztos nem megyek a környékükre se .

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Családi eseményt ünnepeltünk a Potykában, mindent összegezve kiváló választás volt! A pincér segítőkész volt, az általunk rendelt ételek mindegyikét úgy készítették el ahogy az abban a bizonyos nagykönyvben meg van írva, a mennyiségek is bőven elegendőek voltak. Egy másik értékelő leírásától eltérően a fizetés az asztalunknál történt, bankkártyával, zökkenésmentesen.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
A halételeket nagyon jól készítik, de hiányoltam, hogy nem volt harcsa halászlé, csak ponty. Az ikrapörkölt nem lett a kedvencünk, de nem az ő hibájuk. A felszolgáló nagyjából a pokolba kívánt minket, mert egy hosszú hétvége alatt mentünk és túl sok dolga volt, sík ideg volt. Már az baj volt, hogy megkérdeztük, melyik a foglalt asztalunk.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
Hangulatos helyen, kedves kiszolgálás. Az ételek finomak, viszont tapasztalataink alapján a hal mennyisége néha kevés. Mai negatív tapasztalat a gundel palacsintámba dióhéj darab volt..

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. szeptember 8-án jártunk társasággal a csárdában, ami egyáltalán nem volt csárda jellegű, inkább egy átlagos kifőzde hangulatát idézte. Viszont a hal ételek finomak voltak, a pincér udvarias volt. Volt viszont egy eléggé furcsa helybeli szokás, ami nem vendég barát, ugyanis az étkezést befejezve a fizetés úgy történt, hogy mindenkinek oda kellett mennie a pulthoz, és bediktálnia a fogyasztást, majd végül fizethetett.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
2017.07.26-án jártunk a csárdában. A pincér azonnal az asztalunkhoz jött felvenni a rendelésünket. A kiszolgálás udvarias, gördülékeny, kifogástalan volt. A megrendelt ételek, a bajai halászlé íze , tálalási hőfoka kitűnő volt, ugyan ez mondható el a különböző halakból összeállított sültes tálra is , melyet második fogásként fogyasztottunk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Azt hiszem az itteni vélemények alapján kissé túlzott elvárásokkal látogattuk meg a helyet. A berendezés kissé retro jellegű és bár a hely a duna partján van mégsem látható ebből semmi. A kiszolgálás kissé hűvöskés, az első hiba hogy rendelés után nem hagynak ott egy étlapot. Rántott velőt és rántott húst rendeltünk.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki puccra és pompára vágyik, ne ezt a helyet válassza! Itt minden egyszerű, puritán, régimódi. Viszont az ételek kiválóak és nagyon ízletesek! Ha sietünk, ha nem vagyunk kiöltözve de ennénk egy jó halat, ha nyugalomra és csendre vágyunk, akkor ide jövünk. Eldugott, csendes hely a Duna híd lábánál, fákkal, madarakkal és a Dunával körül véve.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már 3 éve jártunk itt és most ismét betértünk, nem csalódtunk.
Nagyon finom ételek kedves személyzet, gyors kiszolgálás.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.
Garantáltan tele hassal és jó közérzettel távozik aki betér.
Az ár értékarány teljesen rendben.
Nem csalódtunk a 3 évvel ezelőtti emlék megerősítésre került.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy halászlé kedvéért utaztunk Bajára. Persze, hogy a Potykát választottuk -mint máskor is- és nem csalódtunk. A halászlé finom, a kiszolgálás gyors. Kérésünkre külön szervírozták a levet, a halt és a tésztát. Jószívvel ajánlom mindenkinek, aki kellemes környezetben, elfogadható áron finomat akar enni. Ha túlságosan is bőségesre sikeredett az ebéd, le lehet sétálni a Duna partján.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
2019.09.16. - 2020.09.17.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.12. - 2020.01.01.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.288,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, borvacsorával, pálinkakóstolóval, további szervezett programokkal, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.10.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 6.450 - 8.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.25. - 2020.09.17.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.31.
Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.10.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 11.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó Baja
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Zichy Park Hotel Baja
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Pihenés a Mecsekben (min. 4 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)

Potykacsárda BajaX