Várkert Terasz Gyula

3,5
az 54 gyulai étterem közül
étterem, fagyizó, pizzéria, bár, vendéglő
Várkert Terasz Gyula
Várkert Terasz GyulaVárkert Terasz Gyula
Várkert Terasz GyulaVárkert Terasz Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Várkert Terasz Gyula vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Gyulai tartózkodásunk alatt többször választottuk ezt a helyet,és nem bántuk meg.Nagyon hangulatos étterem. Fiatal személyzet, kedvesek, gyors kiszolgálás, nagy adag ételek, csak ajánlani tudom! Nagyon finom volt a pizza!Meg voltam elégedve az étteremmel, főleg az árakkal.
Várkert Terasz Gyula - EgyébVárkert Terasz Gyula - EgyébVárkert Terasz Gyula - Egyéb
2019. június 23.egyedül járt itt
Örömteli fejlemény Gyulán, hogy a helyi kézműves sörfőzde, a Corner átvette a nemrégiben a város egyik legfrekventáltabb sörteraszát, a Várkertet, mely a város legnagyobb attrakciója, a Várfürdő mellett működik. Ottjártunk alkalmával nyilván nem lehetett kihagyni, hogy meglátogassam ezt a műintézményt, s persze ha már ott voltam, a csapolt választékból az IPA nyert.
Várkert Terasz Gyula - Külső képVárkert Terasz Gyula - Étel/italVárkert Terasz Gyula - Külső képVárkert Terasz Gyula - BelsőVárkert Terasz Gyula - BelsőVárkert Terasz Gyula - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, nagy melegben is hűsölhetünk az árnyas fák alatt. Fiatal személyzet, nagyon kedvesek, nem kellett sokat várni az ételre. A limonádéjuk isteni! A két személyes Várkert-tálat három ember sem tudná megenni, olyan bőséges! Kellemes ebédet költöttünk el itt, csak ajánlani tudom!
2018. július 25.családjával járt itt
Nagyon finom volt a pizza! Köszönjük szépen! A kiszolgálással is meg voltunk elégedve. Nagyon jó helyen van az étterem.
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
Elsőre jó helynek tűnik, de láttuk, hogy a székek porosak, a lábaik tele voltak pókhálóval. A húsleves íze szörnyű volt. A várkapitány tálon avas olajban sütötték a karfiolt aminek szintén szörnyű íze volt. A kiszolgáló pincér lassú volt a fizető pincér udvariatlan. Sajnos a várnál csak ez az egy étterem van.
Senkinek sem ajánlom akkora csalódás volt.
2017. augusztus 3.barátokkal járt itt
Vacsora alatt egyszemélyes zenei produkció, kellemesé tette az estét.
Az étel finom volt, italokat összekeverték,de kijavították.
Környezett az árnyas fák alatt nagyon kellemes

Több alkalommal jártunk itt, mindig jól éreztük magunkat.
Nyár ellenére nem volt telt ház. Közvetlen a Várfürdő mellett van
Szörnyű 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Kiszolgálás katasztrófális. Hosszú ideig azt sem kérdezték mit szeretnénk. Flegma lekezelő stílusban beszélt velünk a pincérnő. Meghirdetve étel ital fagylalt van, de a pincérnél csak ételt-italt kérhetünk. A fagyiért menjünk át a másik teraszra, ahol amúgy nem volt személyzet hosszabb ideje. Ott próbálkoztunk először vásárolni.
Gyenge 2017. január 7.gyerekekkel járt itt
2017. januárjában ettem ezen a helyen (az éttermi részben),több napon át. Az ételek elfogadhatóak voltak, de ami erősen taszít ettől a helytől, azok a következők:
- messze a legelső szempont: a fiatal pincérek (fiúk) káromkodva beszélnek egymással, ráadásul a vendégek füle hallatára, ami láthatóan egy cseppet sem zavarja őket.
Kiváló 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a Hotel Erkelben, és miután indulás előtt megnéztük még a gyulai várat, bementünk enni az étterembe. Én azon is meglepődtem egy kicsit, hogy karácsony előtt 1 nappal nyitva voltak, és 3 vagy 4 fős személyzet szolgált ki. Mindjárt az első benyomás nagyon pozitív volt, ahogy beléptünk a feleségemmel és 8 éves gyermekemmel.
Kiváló 2016. szeptember 20., csoporttal járt itt
értékelésem szakmai és magánemberként is teszem . Mivel gasztró felméréseket csinálunk országszerte . . Gyulán 5 éttermet pontoztunk a max pontot a Várkertnek adjuk. két este is itt vacsoráztunk. Az ételek minősége, mennyisége kitünő volt , a kiszolgálás gyors talán még ha egyforma ruházat van bár manapság kevés hely ad ilyen dolgokra.
Várkert Terasz Gyula a térképen
5700 GyulaVárkert u. 2.
06 30 3237200
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri
H-CS
P-V