ZoliV6

ZoliV6 adatlapja

Regisztráció2016.08.19
Utoljára itt2017.08.18

Gyenge 2016. augusztus 20.családjával járt itt
Nos az első meglepetés, hogy a recepció a konyha és az étterem bejárata között van, a reggeli és esti időpontokban a felszolgálókat kerülgetem vagy ők minket! :) Az ott töltött 5 nap alatt nem voltak képesek szappant kihelyezni, cserébe adtak kis üveg tusfürdőt, ami nagyon nehezen adja ki a tartalmát, igaz ebből többet, de használhatatlan!
Felhasználó fényképei:
István Király Szálloda Pécsvárad - István Király Szálloda Pécsvárad -
Kiváló 2017. augusztus 18.családjával járt itt
Már másodszor jártunk itt és most sem csalódtunk! A személyzet kedves és nagyon gyors! Pedig ebédidőben voltunk hétköznap, nagyon sok menüre befizetett dolgozót szolgáltak ki! Mi az étlapról választottunk, gyorsan és nagyon kedvesen szolgáltak ki! Az ételek finomak és nagy adagok! Az árfekvése nagyon jó, pedig a belvárosban van!
Kiváló 2017. augusztus 18.családjával járt itt
2017 augusztus 14-18. -ig voltunk itt! Csillagos 5! ! ! ! :)Azt és úgy kaptuk, ahogy az oldalon olvasható volt! Tisztaság és jól felszerelt apartman várt minket! Már a foglalás is gyorsan ment, de az érkezéskor is elő volt készítve minden! A belváros egy saroknyira van! A parkolás a zárt udvarban volt és árnyékos is! Mindenkinek ajánlom!