István Király Szálloda Pécsvárad
7720 Pécsvárad, Vár u. 45.

István Király Szálloda Pécsvárad a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Nagy örömmel foglaltunk szobát ebben a gyönyörű várban. Nem is csalódtunk, mert a környék csodaszép. Sajnos kissé kellemetlen volt az éttermeken keresztül megközelíteni a szobákat. Napközben nagyon zajos a rengeteg várlátogató csoporttól. Csodálatos a vár felszentelt kápolnája, mely a mai napig használatban van. A hotel lakóinak a várhoz tartozó ispotály is ingyenesen használható.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
A Szálloda személyzete kedves,segítőkész.A környezet csendes,nyugodt,rendezett!Az egyszerű,kis étteremben felszolgált étel,finom volt.Negatívum,hogy a szobából csak az éttermen keresztül tudtunk csak közlekedni.A recepció a konyha és az étterem közé szorult!A parkolási hely nem zárt helyen van.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Kíváncsian vártuk, milyen is lesz egy várban lakni. A recepciót alig találtuk meg,egy helyen van az étterem pultjával,ahol a hűtőszekrényektől olyan meleg volt,hogy rögtön levert a víz minket. A szoba pókhálós,hatalmas molylepkékkel, a két ablak között maroknyi döglött bogár. Ágynemű,törölközők tiszták.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
A várhoz érkezve az első kellemetlenség, hogy a kevés parkolóhely felét járólap rakatok és munkagépek foglalták el. Bepakolás idejére sem állhattunk közelebb. Messzebb egy kis út szélén fűre húzódva tudtunk megállni, onnan cipekedtünk be, ami azért is kellemetlen volt, mert a szobákat csak az éttermeken, vagy a "játszóházon" keresztül lehetett megközelíteni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A két csillagosnak hirdetett István Király Szállodában tökéletesen éreztük magunkat a párommal. Gyönyörű környezet, romantikus középkori hangulat a várban épült szállodában. Csendesség, egyszerűség jellemzi a helyet, a szoba apró volt, de praktikusan berendezve. Az étterem, mint ha egy kisvendéglőben lennénk, egyszerű, barátságos, jó ételek.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nos az első meglepetés, hogy a recepció a konyha és az étterem bejárata között van, a reggeli és esti időpontokban a felszolgálókat kerülgetem vagy ők minket! :) Az ott töltött 5 nap alatt nem voltak képesek szappant kihelyezni, cserébe adtak kis üveg tusfürdőt, ami nagyon nehezen adja ki a tartalmát, igaz ebből többet, de használhatatlan!

Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
Gere Apartman
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Gere Apartmanház
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással

Szállodák Pécsvárad környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Őszi wellness hétvége (min 2 éj)

PécsváradX