István Király Szálloda Pécsvárad
7720 Pécsvárad, Vár u. 45.

István Király Szálloda Pécsvárad a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Nagy örömmel foglaltunk szobát ebben a gyönyörű várban. Nem is csalódtunk, mert a környék csodaszép. Sajnos kissé kellemetlen volt az éttermeken keresztül megközelíteni a szobákat. Napközben nagyon zajos a rengeteg várlátogató csoporttól. Csodálatos a vár felszentelt kápolnája, mely a mai napig használatban van. A hotel lakóinak a várhoz tartozó ispotály is ingyenesen használható.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
A Szálloda személyzete kedves,segítőkész.A környezet csendes,nyugodt,rendezett!Az egyszerű,kis étteremben felszolgált étel,finom volt.Negatívum,hogy a szobából csak az éttermen keresztül tudtunk csak közlekedni.A recepció a konyha és az étterem közé szorult!A parkolási hely nem zárt helyen van.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Kíváncsian vártuk, milyen is lesz egy várban lakni. A recepciót alig találtuk meg,egy helyen van az étterem pultjával,ahol a hűtőszekrényektől olyan meleg volt,hogy rögtön levert a víz minket. A szoba pókhálós,hatalmas molylepkékkel, a két ablak között maroknyi döglött bogár. Ágynemű,törölközők tiszták.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
A várhoz érkezve az első kellemetlenség, hogy a kevés parkolóhely felét járólap rakatok és munkagépek foglalták el. Bepakolás idejére sem állhattunk közelebb. Messzebb egy kis út szélén fűre húzódva tudtunk megállni, onnan cipekedtünk be, ami azért is kellemetlen volt, mert a szobákat csak az éttermeken, vagy a "játszóházon" keresztül lehetett megközelíteni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A két csillagosnak hirdetett István Király Szállodában tökéletesen éreztük magunkat a párommal. Gyönyörű környezet, romantikus középkori hangulat a várban épült szállodában. Csendesség, egyszerűség jellemzi a helyet, a szoba apró volt, de praktikusan berendezve. Az étterem, mint ha egy kisvendéglőben lennénk, egyszerű, barátságos, jó ételek.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nos az első meglepetés, hogy a recepció a konyha és az étterem bejárata között van, a reggeli és esti időpontokban a felszolgálókat kerülgetem vagy ők minket! :) Az ott töltött 5 nap alatt nem voltak képesek szappant kihelyezni, cserébe adtak kis üveg tusfürdőt, ami nagyon nehezen adja ki a tartalmát, igaz ebből többet, de használhatatlan!

Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 17.725,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harkányi Psoriasis Centrum
Harkány
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.24-ig
Anikó Vendégház
Harkány
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.24-ig
Hotel Palatinus
Pécs
3 nap/2 éjszaka 6.237 - 10.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 14.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, villányi kirándulással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.

Szállodák Pécsvárad környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Zichy Park Hotel Bikács
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Disznóvágás - teljes ellátással (min. 2 éj)
Téli hétköznapi akció (min. 2 éj)

PécsváradX