7621 Pécs, Citrom u. 16

54. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

H-CS 11:00-24:00
P-Szo 11:00-01:00
V zárva
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Heineken, Gösser, Soproni, Soproni Fekete Démon, Edelweiss, Guinness

Rundó Étterem és Söröző Pécs bemutatkozása

Nemrégiben felújított, a közelmúltat idéző épületben várja minden kedves vendégét a Rundó Étterem és Söröző magyaros, házias ízeivel!
A Rundó Söröző Étterem felújítása során egy 16. századi Szent Benedek templom falmaradványaira bukkantak, így nagy tisztelettel adóztak a múltnak, a környezetbe illeszkedve megtartották a ház eredeti formáját, a berendezés mégis fiatalos designt kapott.
A Rundó Étterem és Söröző jó időben 60 fő befogadására alkalmas hangulatos belső kerthelyiséggel is várja tisztelt vendégeit.

Rundó Étterem és Söröző Pécs képei

Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Rundó Étterem és Söröző Pécs vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
2019 augusztusában jártunk a párommal itt. A felszolgáló hölgyek nagyon kedvesek voltak. Vacsorára tértünk be, és ahogy helyet foglaltunk azt az ajánlatot kaptuk, hogy számítana e ha picit odébb foglalnánk helyet amit ki választottunk, mert az asztalunk mellet épp nagy csoportnak volt foglalva, hogy nyugodtan , zajmentesen tudjunk vacsorázni.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Leginkább ebédidőben, menü miatt látogatom az éttermet. A kiszolgálás ekkor is, a legnagyobb forgalomban is gyors és rendkívül kedves. Az ételek nagyon finomak. Sajnos a mennyiséggel általában épp, hogy csak jól lakok, így egy nagyobb étvágyú férfi nem valószínű, hogy jól lakna a menüs adaggal. Ár-értékben a belvárosi helyekkel szemben szerintem kellően megállja a helyét mindezek ellenére.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Véletlenül találtunk a sörözőre, és étteremre. Menüt rendeltünk. Zöldségleves, sztrapacska, csülökpörkölttel, savanyúsággal. Rendkívül gyors volt a kiszolgálás, azonnal észrevették minden kívánságunkat. Hiba volt, hogy az étel nem volt igazán meleg. Tetszett, hogy kérés nélkül is ihattam volna vizet. Külön tettek ki egy tálcára iható vizet.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Több, mint egy évtizedes ismeretséget ápolok a Rundo Étteremmel. Ismertem, már az átépítése előttről. Egyik törzshelyemnek számított. Sajnos most már múlt időben kell róla beszélnem, mivel megfigyelésem szerint egyre kisebb adagokat nyújtanak a menüben. Egy átlag férfi embernek vagy nőnek már nem kielégítő, persze az ár fix 870 Ft.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már másodszor jártunk itt és most sem csalódtunk! A személyzet kedves és nagyon gyors! Pedig ebédidőben voltunk hétköznap, nagyon sok menüre befizetett dolgozót szolgáltak ki! Mi az étlapról választottunk, gyorsan és nagyon kedvesen szolgáltak ki! Az ételek finomak és nagy adagok! Az árfekvése nagyon jó, pedig a belvárosban van!
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13.
2017. március 16-án vonattal utaztunk Budapestről Pécsre. Az egy napos kirándulás célja a 7 éve nem látott város nevezetességeinek és nem utolsó sorban a Csontváry Múzeumnak a megtekintése volt. Pécs városa a gyönyörű, tiszta, megújuló arcát mutatja a turistáknak. Virágos parkok, tiszta, rendezett utcák és kedves emberek.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Párom vitt el ebbe az étterembe névnapom alkalmából. Mivel előre foglalt asztalt, szépen megterített asztal várt minket az étterem csöndesebb, hátsó részében. Hétköznap este volt, és szinte tele volt a hely, pedig nem kicsi, szóval érdemes foglani. A választék kiváló, a kiszolgálás kedves. És az adagok akkorák, hogy nekem el kellett csomagoltatnom a felét, pedig csak főételt ettem, és éhes voltam!

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő fekvésű belvárosi étterem viszonylag elegendő befogadóképességgel. Az ebéd menü elegendő és finom. A személyzet segítőkész és kedves. Igen szép állapotú egybenyíló belső tér széles bárpulttal. Van kiülős rész is. Finom forralt bor kapható a téli szezonban. Sok sokféle italkínálat és koktél kérhető. Telefonon asztal is foglalható akár szilveszterre is.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Az ételeik nagyon finomak, ár-érték aránya kifizetődő. Fa tányérban kaptuk az ételt, amely még különlegesebbé tette a vacsorát. Van kerthelyisége, ami nyáron nagyon hangulatos. A kiszolgálás kiváló. Ilyen finom limonádét még sosem ittam. Bent, az étteremben ugyan nem voltunk, csak kint a kerthelyiségben, de maximálisan meg voltunk elégedve.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Mióta megvan a kisfiam, az alapvető szempont egy étterem kapcsán nálam, hogy mennyire gyerek-kompatibilisek. Itt rögtön hozták a babaszéket, azonnal kaptunk plusz tányérokat, kiskanalakat. Az étel (marhapörkölt galuskával és bácskai rizseshús) hatalmas adag volt, emellett kimondottan finom. A gyerek evett húslevest, illetve csípet a miénkből is, de a desszertre már nem volt erőnk.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.523,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 26.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.01.08.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.06. - 2020.11.01.
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2020.12.31.
Baranya Hotel
Harkány
2-5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.28. - 2020.05.31.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.06.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Hotel Millennium
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.03.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcstál bekészítéssel, húsvéti meglepetéssel, borkóstolóval, kerékpár használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.
Rácz Tanya
Orfű
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2021.04.06.

Szállodák Pécs környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Pécs
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)

Rundó Étterem és Söröző PécsX