zoltán48

zoltán48 adatlapja

Ilyen vagyok
Természetbarát  •  Sushi imádó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2013.11.11
Utoljára itt2022.12.15

Kihagyhatatlan 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
a nyafogóknak üzenem: az élményelemek télen is működnek,meghatározott időnként, aki eltéved egy 10-20 m-s úton, az menjen a Kehidakustányi fürdőbe gyakorolni. Az étterem valóban nem az Onix,
de többgyermekeseknek jó az ár-értékaránya,és nekem is megfelelt, pedig gasztronómia terén igényes vagyok.
Felhasználó fényképei:
Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő Sárvár - Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő Sárvár - Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő Sárvár - Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő Sárvár -
Kiváló 2013. november 11.családjával járt itt
Évente 30 napot töltünk Sopronban ,de a sok és jó soproni éttermek helyett mindig a kópházi Terciát választjuk,már több éve. A kiszolgálás kifogástalan, barátságos hely,tiszta,pedig itt a kutyákat is szívesen látják (a többségében osztrák vendégeknek ugyanis természetes, hogy a feltünően jólnevelt kutyájukkal érkeznek),ebből még nem láttam soha problémát.
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
igazi "békebeli" hangulat, nem csak a környezetre, hanem a személyzetre is illik.Udvarias kiszolgálás,kitűnő ételek,a torták az ország legjobbjai közé tartoznak.A legjobb szilvagombóc-tortát itt készítik, nem véletlenül nyertek vele "ország tortája" díjat.Jó időben a kerthelyiségben hangulatos grillsütés
Felhasználó fényképei:
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest -