Tercia Kópháza Kópháza
9495 Kópháza, Soproni út 54.

Tercia Kópháza Kópháza a térképen

Tercia Kópháza Kópháza vélemények

Veszprém
Zirc

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Gyakran betérünk a Terciába és a desszert mindig fix: túrógombóc eperöntettel. A leves és a frissensült aztán jöhet étlapról. Ezek most is forrón, frissen, ropogósan és gyorsan kerülnek elénk. Kedves és figyelmes a kiszolgálás és azt hiszem bennünk gyakran idelátogató törzsvendégekre leltek. Nagyon szimpatikus, hogy az étlapon közlik az esetleges allergén anyagokat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel tértem be Sopronból hazafelé. Már többször szemeztem a hellyel, de valahogy eddig kimaradt az életemből, pedig több ismerős is elismerően nyilatkozott az étteremcsoportról. Természetesen tele volt az étterem terasza, ahogy azt máskor előtte elhaladva szoktuk látni. Az étlap kellemesen hosszú, még jól áttekinthető.

2071 hasznos szavazat
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fertőendrédi Tercia étteremben már több alkalommal jártunk, így volt elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A kópházi Terciában viszont sajnos nincs játéksarok, illetve kinti játszótér, ami a gyerekes családok számára nagyon előnyös lenne. Az étlap elég hosszú, főleg jól ismert magyar és nemzetközi ételeket találunk rajta, különösebb meglepetések nélkül.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ausztriába utazva gyakran szállunk meg egy éjszakára Sopronban. A külvárosi panziótól alig pár kilométernyire, jól megközelíthető helyen található a főút mentén az étterem. Parkolni könnyű, annak ellenére, hogy szinte telt házas az étterem. Érkezésünkkor a pincér mutatott egy asztalt, és szinte rögtön fel is vette az italrendelést. Friss limonádét fogyasztottunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Na, végre! Íme egy igazi VENDÉGLÁTÓ étterem, ahol az ételek nem okoznak csalódást, ahol a személyzet az előírt protokoll szerint tevékenykedik. Itt köszöntik a betérőt! Nem akarnak csicsás, főúri majomkodást, zavarni a vendéget, nincs pökhendiség, de annál inkább tapasztalható előzékenység, segítőkészség, VENDÉGLÁTÁS!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Visszatérő vendégek vagyunk itt. Teljesen mindegy milyen alkalomból jövünk,a hely,és a minőség tökéletes. Az ételek jók,bőségesek,a tálalás fantáziadús,a személyzet figyelmes. . A választék minden igényt kielégít. Az ember mindig úgy távozik,hogy megérte itt enni. Sok kedvencünk van,de kiemelném a fokhagyma-krém levest cipóban.

2016. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. február 6-a Balázs fiunk Lakodalma. Valami eszméletlen jó buli, jó helyen jó társasággal jó zenésszel. Egyszóval az est fénypontja, hozzátett a fiatalok és jó magam , mint örömanya boldogságához. A régi barátok fergeteges hangulatot, a zenész igazi talpalávalót, no meg az étterem színvonalas ellátásával minden vendég hajnalig ropta a táncot, és közben a finom falatok kóstolgatása sem hiányzott.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk alatt látogattunk el az étterembe. Desszertet és kávét fogyasztottunk. Segafredo kávé frissen pörkölt, jó minőségű. A Gundel palacsintához dió fagyit is tettek, mennyiség elegendő volt, íze finom. A túrógombóc nagyon finom volt, különleges volt eperszósszal, prézli nélkül. A pincérek kedvesek, előzékenyek, udvariasak. Az étterem tágas, tiszta.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Nem először jártunk a Tercia étteremlánc kópházi épületében, s mint mindig, most is a megszokott kiváló szinvonalú kiszolgálásban volt részünk. A ház és a terasz egyaránt tele volt vendéggel, ennek ellenére a pincérek ügyesen, gyorsan szolgáltak fel. Az ételek remekek, a környezet hangulatos, az ár barátságos.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Az etterem 8 km re van Soprontol tehat az itt udulok is konnyen odajuthatnak. Az etterem berendezese rendezett. Tercia etteremlanc osszes ettermeben jol lehet etkezni. A felszolgalo udvarias,az etlap szines fotokkal jol mutatja az eteleket. A libacombot aszalt szilvaval Marton nap miatt valasztjuk tort burgonyaval. Az etel omlos nagyon laktato.

Legnépszerűbb csomagok Kópházán és környékén
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.29. - 2019.12.26.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 10.813,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, sárvári arborétum belépővel, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hunguest Hotel Répce
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 17.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.01.01.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2019.12.31.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.726 - 23.611,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.03.10.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 12.857,- Ft/család/7 éjszaka ártól: önellátással
2019.04.13. - 2019.12.31.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.607 - 12.050,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.21. - 2021.03.15.
Caramell Premium Resort
3 nap/2 éjszaka 15.023 - 49.980,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2020.12.22.
Apartman Hotel
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.01.02.
Hotel Piroska
3 nap/2 éjszaka 13.520 - 17.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2020.01.01.
Fehérló Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.185,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.07.21.
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
2018.12.01. - 2019.08.31.

Szállodák Kópháza környékén
Hotel Viktória Kópháza
Caramell Premium Resort Kópháza
Hotel Szieszta Kópháza
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Nyugdíjas relax napok Sárváron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)

Tercia Kópháza KópházaX