Tercia Kópháza Kópháza
9495 Kópháza, Soproni út 54.

Tercia Kópháza Kópháza a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Gyakran betérünk a Terciába és a desszert mindig fix: túrógombóc eperöntettel. A leves és a frissensült aztán jöhet étlapról. Ezek most is forrón, frissen, ropogósan és gyorsan kerülnek elénk. Kedves és figyelmes a kiszolgálás és azt hiszem bennünk gyakran idelátogató törzsvendégekre leltek. Nagyon szimpatikus, hogy az étlapon közlik az esetleges allergén anyagokat.

Kieft TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel tértem be Sopronból hazafelé. Már többször szemeztem a hellyel, de valahogy eddig kimaradt az életemből, pedig több ismerős is elismerően nyilatkozott az étteremcsoportról. Természetesen tele volt az étterem terasza, ahogy azt máskor előtte elhaladva szoktuk látni. Az étlap kellemesen hosszú, még jól áttekinthető.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fertőendrédi Tercia étteremben már több alkalommal jártunk, így volt elképzelésünk, hogy mire számíthatunk. A kópházi Terciában viszont sajnos nincs játéksarok, illetve kinti játszótér, ami a gyerekes családok számára nagyon előnyös lenne. Az étlap elég hosszú, főleg jól ismert magyar és nemzetközi ételeket találunk rajta, különösebb meglepetések nélkül.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ausztriába utazva gyakran szállunk meg egy éjszakára Sopronban. A külvárosi panziótól alig pár kilométernyire, jól megközelíthető helyen található a főút mentén az étterem. Parkolni könnyű, annak ellenére, hogy szinte telt házas az étterem. Érkezésünkkor a pincér mutatott egy asztalt, és szinte rögtön fel is vette az italrendelést. Friss limonádét fogyasztottunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Na, végre! Íme egy igazi VENDÉGLÁTÓ étterem, ahol az ételek nem okoznak csalódást, ahol a személyzet az előírt protokoll szerint tevékenykedik. Itt köszöntik a betérőt! Nem akarnak csicsás, főúri majomkodást, zavarni a vendéget, nincs pökhendiség, de annál inkább tapasztalható előzékenység, segítőkészség, VENDÉGLÁTÁS!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Visszatérő vendégek vagyunk itt. Teljesen mindegy milyen alkalomból jövünk,a hely,és a minőség tökéletes. Az ételek jók,bőségesek,a tálalás fantáziadús,a személyzet figyelmes. . A választék minden igényt kielégít. Az ember mindig úgy távozik,hogy megérte itt enni. Sok kedvencünk van,de kiemelném a fokhagyma-krém levest cipóban.

2016. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. február 6-a Balázs fiunk Lakodalma. Valami eszméletlen jó buli, jó helyen jó társasággal jó zenésszel. Egyszóval az est fénypontja, hozzátett a fiatalok és jó magam , mint örömanya boldogságához. A régi barátok fergeteges hangulatot, a zenész igazi talpalávalót, no meg az étterem színvonalas ellátásával minden vendég hajnalig ropta a táncot, és közben a finom falatok kóstolgatása sem hiányzott.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk alatt látogattunk el az étterembe. Desszertet és kávét fogyasztottunk. Segafredo kávé frissen pörkölt, jó minőségű. A Gundel palacsintához dió fagyit is tettek, mennyiség elegendő volt, íze finom. A túrógombóc nagyon finom volt, különleges volt eperszósszal, prézli nélkül. A pincérek kedvesek, előzékenyek, udvariasak. Az étterem tágas, tiszta.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Nem először jártunk a Tercia étteremlánc kópházi épületében, s mint mindig, most is a megszokott kiváló szinvonalú kiszolgálásban volt részünk. A ház és a terasz egyaránt tele volt vendéggel, ennek ellenére a pincérek ügyesen, gyorsan szolgáltak fel. Az ételek remekek, a környezet hangulatos, az ár barátságos.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 16.
Az etterem 8 km re van Soprontol tehat az itt udulok is konnyen odajuthatnak. Az etterem berendezese rendezett. Tercia etteremlanc osszes ettermeben jol lehet etkezni. A felszolgalo udvarias,az etlap szines fotokkal jol mutatja az eteleket. A libacombot aszalt szilvaval Marton nap miatt valasztjuk tort burgonyaval. Az etel omlos nagyon laktato.

Legnépszerűbb csomagok Kópházán és környékén
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.12.23.
Éden Apartman
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2020.12.20.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.06.07.
Hotel Piroska
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 23.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.09.30.
Golf in Hungary Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.497,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, ajándék pezsgővel, parkolással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Lukácsháza
2020.06.07. - 2021.06.07.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.03. - 2020.07.11.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.550 - 45.950,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2021.01.04.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503 - 8.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.07. - 2021.01.31.
Caramell Premium Resort
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2022.01.01.

Szállodák Kópháza környékén
Caramell Premium Resort Kópháza
Spirit Hotel Thermal Spa Kópháza
Sopron Hotel Kópháza
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Tercia Kópháza KópházaX