Zotyi

Zotyi adatlapja

Pest megyei lakos vagyok,2023 évben mentem nyugdíjba. Szeretek utazni,legtöbbet belföldön,mert itt is nagyon sok felfedezni való van.Kedvenc évszakom a tavasz,amikor megújul a természet és még nincs elviselhetetlen hőség.
Feleségemmel utazok többet,a családdal közösen kevesebbet. Az egyszerű, kiülős vendéglátó helyeket kedvelem kirándulásaink alkalmával.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Realista
Regisztráció2023.09.23
Utoljára itt2023.09.30

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Szeptember közepén volt szerencsém párommal leutazni Pest vármegyéből Hévízre. Igaz, csak hat napot voltunk a településen, ebből három alkalommal fürödtünk 3-3 órákat a tóban. Korábban nem volt alkalmam megnézni a települést, illetve a tó fürdőt. Nagyon kellemes volt a víz hőfoka, a homlokom kissé meg is pirult a szeptemberi napsütésben.
Hévízi-tó Hévíz - Hévízi-tó Hévíz -
Kiváló 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Szeptember közepén három napot töltöttünk a Hévízi Hotel Napsugárban. Társ partnere az Ensana Termál Hévíz, ahol egy fél napot töltöttünk el a wellness részlegen. Feleségemmel nagyon jól éreztük magunkat, mivel a gyönyörű időben a kinti medencéket is igénybe lehetett venni.
Felhasználó fényképei:
Ensana Thermal Hévíz Hévíz - Ensana Thermal Hévíz Hévíz - Ensana Thermal Hévíz Hévíz - Ensana Thermal Hévíz Hévíz - Ensana Thermal Hévíz Hévíz - Ensana Thermal Hévíz Hévíz -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Augusztus hónapban párommal voltam három napot Visegrádon. Iskolai tanulmányaim során több alkalommal voltam a Dunakanyarban. Ez már régen volt, de mindíg tervbe volt, hogy most megnézem feleségemmel is. A gyönyörű panoráma a felleg várból,az valami csodálatos. Természetesen gyönyörű időt fogtunk ki, így egészen messze el lehetett látni.
Felhasználó fényképei:
Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád - Visegrádi fellegvár Visegrád -