Hévízi-tó Hévíz

Hévízi-tó Hévíz
Hévízi-tó HévízHévízi-tó Hévíz
Hévízi-tó HévízHévízi-tó Hévíz

Hévízi-tó Hévíz bemutatkozása

A Hévíz-völgyben található Hévízi-tó Európa legnagyobb kiterjedésű gyógyhatású melegvizű tava. A víz hőfoka nyáron 33-35 fokos, de napsütéses napokon még ennél is melegebb lehet. Télen is érdemes idelátogatni, ugyanis a leghidegebb időszakban is kellemes 24-26 fokos vízben pihenhetünk. A víz összetételét már a 18.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hévízi-tó Hévíz vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Szeptember közepén volt szerencsém párommal leutazni Pest vármegyéből Hévízre. Igaz, csak hat napot voltunk a településen, ebből három alkalommal fürödtünk 3-3 órákat a tóban. Korábban nem volt alkalmam megnézni a települést, illetve a tó fürdőt. Nagyon kellemes volt a víz hőfoka, a homlokom kissé meg is pirult a szeptemberi napsütésben.
Hévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 26.családjával járt itt
Szuper hely, kikapcsolódásra alkalmas. Víz hőmérséklete, tisztasága szuper.
Hévízi-tó Hévíz - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
Szuper élmény, kellemes ellazulós fürdőhely. Ide mindig vissza kell térni, mert igazán pihentető akár a vízben akár a parkban. Egy sőr mellett el lehet lazulni órákon át gondolatok nélkül.
Hévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - Külső képHévízi-tó Hévíz - Belső
Időpazarlás 2023. március 18. járt itt
Hideg a viz. Nem olyan mint mult eveken! ! ! Peneszesek a falak es a elszivoberendezesek tele vannak kosszal. A uveg a vizben kitudja mikor volt utoljara megtisztitva. Pokhalok ha jobban kotulneznek lebegnek jo sok satokban. A legkondi berendezes ami a viz felett lebeg elvan rohadva nem egy csavar es a csatlakoztayo pantok. . . . Egy rettenetes elmeny.
Kihagyhatatlan 2022. április 18.gyerekekkel járt itt
A Hévízi-tó nemcsak Magyarországon egyedülálló, de mondhatjuk, hogy egy igazi világkuriózum. A kisváros szívében található termálvízű természetes tó vízhőmérséklete télen 24, nyáron 38 fokos, így egész évben lehet benne fürdeni. Most áprilisban is jó páran fürdőztek benne. Az összesen 4,6 hektáros alapterülete azt jelenti, hogy kb.
Hévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - EgyébHévízi-tó Hévíz - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 557 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.