Visegrádi fellegvár Visegrád

Visegrádi fellegvár Visegrád
Visegrádi fellegvár VisegrádVisegrádi fellegvár Visegrád
Visegrádi fellegvár VisegrádVisegrádi fellegvár Visegrád

Visegrádi fellegvár Visegrád bemutatkozása

Az eredeti vár a tatárjárás idején elpusztult. A visegrádi kettős várrendszert 1250-1260 körül építette IV. Béla király és felesége Laszkarisz Mária királyné. A vár a hegycsúcsot övező erődítésfalakból, két toronyból és egy lakópalotából állt.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Visegrádi fellegvár Visegrád vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Augusztus hónapban párommal voltam három napot Visegrádon. Iskolai tanulmányaim során több alkalommal voltam a Dunakanyarban. Ez már régen volt, de mindíg tervbe volt, hogy most megnézem feleségemmel is. A gyönyörű panoráma a felleg várból,az valami csodálatos. Természetesen gyönyörű időt fogtunk ki, így egészen messze el lehetett látni.
2082
Kihagyhatatlan 2023. június 19.egyedül járt itt
Kedves, de elég tanácstalan vidéki házaspár nézelődött a vízibástyánál, a városkapu mellett. Megkérdeztek, hogy messze van-e innen a fellegvár? Igaz, hogy erre közelebb? Hű, néztem rájuk, én, ha megkérdeztem valakit vidéken, tíz esetből nyolcszor azt válaszolták, hogy nem vagyok idevalósi! Most mondjam én is azt?
Visegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - BelsőVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső képVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - BelsőVisegrádi fellegvár Visegrád - Külső kép
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Ha valami, akkor a visegrádi Fellegvár nálam biztosan benne van a hazai "kihagyhatatlan" látnivalók körében. Gyermekkoromtól kezdve több alkalommal is megfordultam itt, családdal, iskolai osztálykiránduláson, majd a barátokkal is. Az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye, ráadásul Budapesthez is közel esik.
Visegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - EgyébVisegrádi fellegvár Visegrád - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Lányom nagyon szerette volna már látni. A parkolás 900 Ft az első 2 órában, utána + 550 Ft, a belépő 1800 Ft. A sok lépcsősor néhányaknak gondot okozhat. A panoráma gyönyörű! A parkolóban 200 Ft a mosdó, de fenn a várban ingyenes.
Visegrádi fellegvár Visegrád - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. június 2.a párjával járt itt
Hozzátartozik a kultúrához,történelemhez ,érdemes felkeresni.Parkolási díj van,900 Ft,belépő 1800 Ft.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 19.a párjával járt itt
A hosszú hétvége alkalmából egyik napra a Fellegvár megtekintését tűztük ki. Kicsit meglepődtünk a parkolási díjakon. Nem egy vendégbarát rendszer. De a vár kárpótol érte. Ki nem szabad hagyni. Már második alkalommal voltunk.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 81 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.