Visegrádi fellegvár Visegrád

Visegrádi fellegvár VisegrádVisegrádi fellegvár Visegrád
Visegrádi fellegvár VisegrádVisegrádi fellegvár Visegrád
30 fotó

Visegrádi fellegvár Visegrád bemutatkozása

Az eredeti vár a tatárjárás idején elpusztult. A visegrádi kettős várrendszert 1250-1260 körül építette IV. Béla király és felesége Laszkarisz Mária királyné. A vár a hegycsúcsot övező erődítésfalakból, két toronyból és egy lakópalotából állt.
Tovább olvasom >>

26 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.21-ig
Thermal Hotel Visegrád
Kérd ajánlatunkat!

Visegrádi fellegvár Visegrád vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 99 városban járt márFelfedező - 39 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. március 19.a párjával járt itt
A hosszú hétvége alkalmából egyik napra a Fellegvár megtekintését tűztük ki. Kicsit meglepődtünk a parkolási díjakon. Nem egy vendégbarát rendszer. De a vár kárpótol érte. Ki nem szabad hagyni. Már második alkalommal voltunk.
Az átlag számításánál figyelembe vettünk 25 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Visegrádi fellegvár Visegrád a térképen
2025 VisegrádVárhegy