ZSOA

ZSOA adatlapja

Regisztráció2019.08.16
Utoljára itt2019.08.16

Kiváló 2013. július 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda ár/értékarányban kiváló, a Balaton közel van, a személyzet tagjai segítőkészek, és a város, valamint az Aranypart sétálóutcái, a kikötő közel van hozzá, külső programokhoz is tökéletes a wellnes részlegen kívül, esetleges rossz idő esetén. A félpanziós ellátás bőséges és finom,a svédasztalos fogások ízletesek és választékosak.
2019. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát. Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!
2019. szeptember 9., , Hunguest Hotel Gyula