Zsuzs

Zsuzs adatlapja

Regisztráció2013.08.17
Utoljára itt2013.08.17

Kiváló 2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon jo hely! Nem olcso,de elfogadhato arak. (mivel nem hazai izekrol van szo az alapanyagok beszerzese is korulmenyes )Angliaban eltem indiaiak kozott,akik tanitottak fozni. Sok indiai ettermet kiprobaltunk,igy sikerult megismernem az igazi indiai konyhat,van viszonyitasi alapom. Itt tenyleg autentikus izekkel talalkozhatunk.
2013. augusztus 17.barátokkal járt itt
Szep a korites:latvanyos etterem (le a kalappal), latvanyos etlap (az etelek elnevezesei is jopofak), de az etelek szinvonalaval nem voltam teljesen megelegedve. Pedig ketszer is kiprobaltuk. Sokat utazgatunk Magyarorszagon, kulfoldon, igy etteremben is sokat eszunk, van tapasztalatunk. Mindent osszeveve szinvonalas hely, de az etelek ize hagy meg kivannivalot magautan.
Ha kulfoldi vagy atvernek -

Melange Kávéház & Étterem Debrecen

Átlagos 2013. augusztus 17.barátokkal járt itt
Vigyazni kell veluk. Kulfoldi barattal voltunk ott csak egy italt meginni, igy az etelek szinvonalarol nem tudok velemenyt alkotni. Angolul beszelgettunk, igy a pincer lany azt gondolta mind kulfoldiek vagyunk. A szamla erkezesenel eszrevettuk, hogy gyanusan tulmagas. Kiderult,hogy a pincer kislanynak az van instrukcioba kiadva. Ha kulfoldi,dupla ar.