Fenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Szalajka-völgy bejáratánál, a csorgadozó Szalakapatak szomszédságában, százéves gesztenyefák árnyékában, a kisvonatállomástól 100m-re található családias kis éttermünk.
Egész évi nyitvatartással, házias, magyaros ízekkel hal, vad, szárnyas, sertés, és pisztrángkülönlegességekkel állunk vendégeink szolgálatára.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad vélemények

2023. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Szilvásváradra a családommal érkeztünk és testvéremék ajánlására ebbe az étterembe ültünk be (korábban már jártak itt és finomakat ettek). Egyik nap a teraszon ültünk le, mert velünk volt egy kiskutya. Ezen a napon a legtöbben pisztrángot ettünk, azt muszáj volt kipróbálni. Nagyon nagy adag volt, finoman elkészítve.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad - EgyébFenyő Vendéglő Szilvásvárad - EgyébFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Egyéb
2023. augusztus 24.a párjával járt itt
Szilvásváradon, a kisvasút felé menet tértünk be ide, nos, az ételek/italok árai magasak voltak, de ez jellemző egész Szilvásváradra. Amit ettünk, az finom volt, az adagok is embörösek. Ami nem tetszett az az, hogy a köret cseréje okán 400 Ft-ot számoltak fel. Szerintem ez teljesen indokolatlan lehúzás.
Kiváló 2022. március 14.gyerekekkel járt itt
2 évvel ezelött jártunk itt utoljára.
Akkor sem és most sem csalódtunk!
A személyzet kedves,udvarias!
Az ételek szuperek,bármit ettünk,leves,Pisztráng,desszert ,minden kiváló volt!
Köszönjük!!
Csak így tovább!!
Átlagos 2022. január 14.a párjával járt itt
Szerintem tucatnyi hasonló vendéglő van a kedvelt kiránduló helyek környékén. Túrázol, megéhezel, eszel, elfelejted. Semmi nem rossz, de nincs semmi emlékezetes a helyben. Tárkonyos raguleves: rendben, Pörkölt: rendben. Limonádé: rendben. Csak már nem tudom, igazából milyen is volt.
Szörnyű 2019. július 29.családjával járt itt
Tűzdelt szarvascomb gyümölcsmártással,krokettel!

A szarvascomb hideg,a gyümolcsmártás íze 0 (fagyasztott minden izesítés nélkül,
a krokett mirelit! (szegénységi bizonyítvány,egy nagy multúnak mondott étteremben! )
WC koszos,büdös!
Az abroszok pecsétesek,nem ártana néha lecserélni.
Az hogy kutyákat miért kell beengedni,az már külön kérdés? !
Kell még valamit leirnom? ? ?
Kiváló 2019. június 21.gyerekekkel járt itt
Barátságos, jó hangulatú hely.
Gyors kiszolgálás.
Nagyon finom ételek. A meggysör kiváló.
Adagok bőségesek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 3.a párjával járt itt
Elolvastuk az étlapot majd betértünk, reménykedve a legjobbakban. Pisztrángot rendeltünk, ezen kívül fehér bort szerettem volna rendelni, de ahogy megláttam az alsó kategóriás borok közül lehet választani, inkább ásvány vizet rendeltem. Ráférne a helyre, hogy a bővítsék a választékukat a legalább a közeli borvidékek remek mégsem drága borai közül.
Szörnyű 2018. május 16.a párjával járt itt
Mivel tele volt az étterem (utólag nem is értem miért) ,egy sarokba fordított 2 személyes asztalt kaptunk,közvetlenül a büdös,koszos mellékhelység mellett. Kb 20-25 perc várakozás után talált oda véletlenül egy pincér. Felvette a rendelést,majd az italt és az ételt aránylag hamar megkaptuk.
Szörnyű 2018. április 30.a párjával járt itt
Nem ajánlom. A csülöktál jó volt, de sem a tisztaság, sem a halak, sem pedig a kiszolgálási idő nem hozta meg a kedvem későbbi visszatérésre.
2018. január 8.a párjával járt itt
Minden vendéget rögtön belépéskor köszöntöttek és kedvesen érdeklődtek, hogy ebédelni szeretnének-e. Változatos, magyaros ételek, amit egy magyar vendéglőtől vár az ember. Középkategóriás árakkal. Gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, az adag szerintem bőséges volt.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka-völgy út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-Szo