Zsuzsanna Zsu

Zsuzsanna Zsu adatlapja

Regisztráció2014.05.26
Utoljára itt2014.12.10

2014. május 26.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely, a kiszolgálás is jó. Az ételek minősége is megfelelő, de nagyon drágának találom. Nem lesz az általam sűrűn látogatott éttermek között, az biztos. Ettől még szívesen ajánlom az ismerősöknek, mert nagyon kulturált hely, de nem az én pénztárcámhoz szabták az árakat! A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak.
Átlagos 2014. május 26.családjával járt itt
Nem voltam maradéktalanul elégedett, nagyon huzatos volt, fáztunk és az étel minősége sem volt tökéletes! Én többet vártam, mint amit kaptam! Ami kifogástalan volt, az a kiszolgálás, a pincérek kedvessége! Gratulálok a személyzetnek! Nem csak a minőséggel volt problémánk, az árak is elég magasak voltak!
Kiváló 2014. december 10.a párjával járt itt
Nagyon sokat járunk ide, mi szeretjük! Ízletes ételek, kedves kiszolgálás, elfogadható árak! Kertvárosban nem is járunk máshová! Vannak különleges ételek, különleges ízekkel. Mindig a vendégek igényeit veszik figyelembe. Megfelelő hely kisebb összejövetelek rendezésére. Nyáron a teraszon is étkezni.