Kovács Cukrászda Pécs

7632 Pécs, Nagy Imre u. 37.

Kovács Cukrászda Pécs a térképen

Kovács Cukrászda Pécs értékelése:

9. helyezett a 161 pécsi étterem közül
33. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

cukrászda

Kovács Cukrászda Pécs vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
A pécsi Kovács cukrászdába elég gyakran vásárolunk fagylaltot, süteményt. Tortát is gyakran tőlük szoktuk rendelni.
A régi lendületből, bevállalásból, minőségből már veszített, az okát is gondolom, hogy miért, de még így is kertváros legjobb cukrászdája.
Ajánlom a cukrászdát mindenkinek, kisgyerekbarát.

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 10.
Mivel a közelben lakom elég gyakran megfordulok itt. A sütemények kiváló minőségűek, frissek, finomak és már ránézésre is összefut a nyál a számban. Több éve látogatom őket, de eddig sosem csalódtam bennük. Nyáron a teraszon ücsörögni egy kávé és egy sütemény mellett isteni program egyedül vagy akár egy baráttal, barátokkal. Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 10.
Pécs legjobb cuckrászdájának tartom, nagyon szeretünk ide járni. A sütemények finomak, a légkör barátságos, az árak sem az egekben járnak. Nagyon sokan keresik fel a belvárosból is, ami gondolom, hogy nem véletlen. Vannak egyedi sütemények, egyedi igényeket is figyelembe vesznek. Csak gratulálni tudok! Kozármislenyben is üzemeltetnek cukrászdát.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2 nap/1 éjszaka 12.623 - 15.689,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.01.21.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 15.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.01.08.
Hotel Millennium
Pécs
3-4 éjszaka 17.487,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Március 15. Harkányban (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)

Kovács Cukrászda PécsX