Malomerdő Panzió Pusztavám
8066 Pusztavám, Petőfi Sándor u. 162.

Malomerdő Panzió Pusztavám a térképen

Malomerdő Panzió Pusztavám értékelése:

1. helyezett az 1 pusztavámi szállás közül
125. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Malomerdő Panzió Pusztavám bemutatkozása

Budapesttől 80 km-re, varázslatos erdei környezetben felejthetetlen élményekkel várja kedves vendégeit a Malomerdő Panzió. A város zajától távol, a Vértes rengetegében optimális helyszínt kínálunk családi és baráti társaságok, egyéni szállóvendégek részére, valamint a munkavégzés céljából érkezők számára is.

Malomerdő Panzió Pusztavám képei

Szállások Pusztavám városában
Wellness csomagok Pusztavám városában

Malomerdő Panzió Pusztavám vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Aki igazi pihenésre vágyik látogasson el ide. A természetben kipihenheti a zajos hétköznapokat.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 10.
Kalapot le! Végre egy igazi nyugalmas hely, valamint a "Szakács Úr! Kérem szépen igazi házi koszt és rengeteg! Nyugalom csend, halványan a vízesés hangja.. Valamint ez igazi erdő illata! A hely a legfelső fokon!
Ajánlom szerelmes pároknak, gyermekeseknek, fiataloknak, és nyugdíjasaknak! Valamin bárkinek!

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Idén nyáron unokahúgom esküvőjét tartottuk itt ,a panzió éttermében. Hangulatos környezet,gyönyörő parkkal,az ódon épületekkel,idilli helyszín egy ilyen eseményhez. Nagyon jól érezte magát mindenki,a fergeteges hangulathoz hozzájárult a bőséges és nagyon finom vacsora,a nagyon kedves és gyors kiszolgálás,gratulálunk és köszönünk mindent a szakácsnak és az ott dolgozóknak.

Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magyar Király
3-4 éjszaka 25.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, szauna és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, szabadidős játékokkal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Pusztavám környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)