Vén Gesztenye Csárda Rábahídvég

Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Vén Gesztenye Csárda Rábahídvég vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2023. január 9.a párjával járt itt
Nem ide készültünk, Vasvárra igyekeztem, ahol be van írva itt a Csörnöc Gyöngye étterem, amit a felirata szerint nem is úgy hívnak, és egy kijövő, arra mászkáló lány közölte velünk minden sajnálkozás nélkül, hogy nincsenek nyitva és kész. De nekem beugrott, hogy hopp, most mentünk el nemrégen egy csárda mellett, és az eléggé működni látszott.
Vén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Külső képVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - BelsőVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Külső képVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étel/italVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étel/italVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étel/italVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - MosdóVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - MosdóVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - EgyébVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - BelsőVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étlap/itallapVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étlap/itallapVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Étlap/itallapVén Gesztenye Csárda Rábahídvég - Külső kép