Joó Fogadó étterme Rábapaty
9641 Rábapaty, Széchenyi u. 5.

Joó Fogadó étterme Rábapaty a térképen

Joó Fogadó étterme Rábapaty értékelése:

1. helyezett a 2 rábapatyi étterem közül
327. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

szálláshely étterme
diétás ételek ...
magyar, angol, német, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Diners Club
nincs

Joó Fogadó étterme Rábapaty bemutatkozása

Éttermünk és wellness panziónk a sárvári gyógy- és wellnessfürdőtől hat kilométerre található, Sárvár-Rábapatyon.
Éttermünk egész évben 8-22 óráig várja vendégeinket. Lakodalmak, csoportok étkezésének lebonyolítását is vállaljuk. Szobáink és apartmanjaink WC-vel, zuhanyzóval, sat tv-vel felszereltek. A WiFi az egész ház területén elérhető. Wellness részlegünkben kültéri medence, beltéri pezsgőfürdő, infra és finn szauna, fényterápia, mini konditerem kényezteti vendégeinket.

Joó Fogadó étterme Rábapaty képei

Joó Fogadó étterme Rábapaty vélemények

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Történhet olyan, hogy egy bíráló két egymás utáni bejegyzésében más véleménnyel van a helyről? Miért ne - hiszen itt a példa. Egy októberi szombaton tértünk be párommal ebédelni. Már sokszor jártunk itt és tudtuk, hogy mire számíthatunk. Most azonban csalódnunk kellett. A felszolgálók tessék-lássék módon dolgoztak és egyáltalán nem lesték a vendég kívánságait.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
Sárvárra indultunk, de előtte szokásunk szerint betértünk Rábapatyra vásárolni. És akkor vettük észre a Joó fogadót, melynek portálja csupa jóval kecsegtetett. A teraszon foglaltunk helyet és olyan étlapot mutatott a pincér kislány, hogy már akkor leendő jövőbeni törzshelyünk-nek neveztük ki. Az 1980 Forintos főételektől degeszre ettük magunkat.

2012. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 20.
Igazi családias környezetben tölthettünk el egy szép nyári hétvégét kettesben a párommal! Udvarias kiszolgálás! Gusztusos,finom ételeket fogyaszthattunk! Utánna jöhet a pezsgőfürdő és akinek kedve szottyan még este holdfénynél is úszkálhat a kinti medencében! A család nagyon kedvesen még kedvezményes belépőt is intézett a közeli Sárvári Fürdőbe!

Legnépszerűbb csomagok Rábapatyon és környékén
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással
2021.04.12. - 2022.02.28.
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2021.12.20.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 14.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsutalvánnyal, szabadidős lehetőségekkel, parkolással
2021.05.15. - 2021.12.22.

Szállodák Rábapaty környékén
Palace Hotel  Rábapaty
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyitás-Tavasz-Élmények (min. 2 éj)

Joó Fogadó étterme RábapatyX