Minősíthetetlen

Tókert Csárda RáckeveTókert Csárda Ráckeve a térképen

Szörnyű 2023. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2023. július 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Sok helyen jártam már, de még egy helyen sem kérdezték meg 3 perc után, hogy kérem-e a számlát azért, mert nem kértem ételt, csak ásványvizet és üdítőt!
Hozzáteszem, nem volt hely hiányában a csárda, nem azért kérdezte a felszolgáló!
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű

Tókert Csárda további értékelései

2023.08.10a párjával
Bementünk valamit kajálni. Azt mondták soká lesz kész. Mondtam, nem gond , szállítsák ki. A hely koszos, poros volt. A konyhábol kiabálás hallatszott. A futár hölgy arogáns , flegma volt. A kaja . Íztelen..sós.
2023.07.28családjával
Unott pincérnő, kevés a választék, rendelésnél olyan érzés mintha rád akarnák erőltetni a választást, a futár igaz kedves volt, de több borravalót várt, a pizzákon kevés feltét volt és nyers volt.
2023.05.02a párjával
Vasárnap voltunk svédasztalon. Kettő leves helyett egy volt.Ami ki volt írva nem is azok voltak kirakva. Hiába kerestük az oldalast, helyette agyon sütött tarját találtunk. Az ételek ízetlenek és szétfőttek vagy agyon sütöttek voltak. Desszert már 2 órakor elfogyott. Hosszú idő után került...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös