2,2
Tókert Csárda RáckeveTókert Csárda Ráckeve

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Tókert Csárda Ráckeve vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 10.a párjával járt itt
Bementünk valamit kajálni.
Azt mondták soká lesz kész.
Mondtam, nem gond , szállítsák ki.
A hely koszos, poros volt.
A konyhábol kiabálás hallatszott.
A futár hölgy arogáns , flegma volt.
A kaja .
Íztelen..sós.
Szörnyű 2023. július 28.családjával járt itt
Unott pincérnő, kevés a választék, rendelésnél olyan érzés mintha rád akarnák erőltetni a választást, a futár igaz kedves volt, de több borravalót várt, a pizzákon kevés feltét volt és nyers volt.
Szörnyű 2023. július 16.családjával járt itt
Sok helyen jártam már, de még egy helyen sem kérdezték meg 3 perc után, hogy kérem-e a számlát azért, mert nem kértem ételt, csak ásványvizet és üdítőt!
Hozzáteszem, nem volt hely hiányában a csárda, nem azért kérdezte a felszolgáló!
Szörnyű 2023. május 2.a párjával járt itt
Vasárnap voltunk svédasztalon. Kettő leves helyett egy volt. Ami ki volt írva nem is azok voltak kirakva. Hiába kerestük az oldalast, helyette agyon sütött tarját találtunk. Az ételek ízetlenek és szétfőttek vagy agyon sütöttek voltak. Desszert már 2 órakor elfogyott. Hosszú idő után került feltöltésre.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2021. augusztus 18.a párjával járt itt
A ráckevei Aqulandban járva finom ebédre vágytunk. Ezt megtaláltuk a félig a strand területén félig a patakpartról megközelíthető Tókert csárdában. Nagyon hangulatos , árnyékos, csendes helyen van. Az ételek és a kiszolgálás is megfelelő. Szerencsére nem voltak sokan, igaz az árak sem alacsonyak. , de a menűk jók voltak. Érdemes ide visszatérni máskor is.
Tókert Csárda Ráckeve - EgyébTókert Csárda Ráckeve - EgyébTókert Csárda Ráckeve - EgyébTókert Csárda Ráckeve - Egyéb