Több is van

Árpád-híd RáckeveÁrpád-híd Ráckeve a térképen

Érdekes 2022. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. november 14.
Árpád híd nem csak egy van a Dunán, például Ráckevén is akad ezzel a névvel folyami átkelő. Egyes városok lakói megszokhatták, hogy a folyón néhány száz méterenként van híd, de kisebb településeknél ez azért ritkább. Ráckevén van egy, aztán közel s távol nem akad másik, ezt kell használni. Ezt hívják Árpád-hídnak. Szép kék, most legutóbb félig a ködben sikerül megcsodálni, de, hogy ne csak felületes véleményt alkossunk, gyalog is felsétáltam rá. Túl azon, hogy fantasztikus látvány az őszi Dunaág, a hídon rengeteg versrészlet olvasható, ezt csak a gyalogjárók élvezhetik, szép magyar költemények világszép darabkái. Ezzel együtt ajánlom a hidat, nem futtában átrohanni rajta, aztán nem nézni semmit, egy sétát a holtág felett átívelő szerkezet mindenképpen megérdemel!
Árpád-híd Ráckeve - EgyébÁrpád-híd Ráckeve - EgyébÁrpád-híd Ráckeve - EgyébÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - EgyébÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső képÁrpád-híd Ráckeve - Külső kép
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös