Csalódás

Duna Relax Hotel RáckeveDuna Relax Hotel Ráckeve a térképen

Átlagos 2024. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. február 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A korábbi évek tapasztalatai alapján (amikor is rendszeres vendégei voltunk a szállodának évente több alkalommal), két év szünet után ismét ellátogattunk a szállodába. Kár volt. Egy barátságos, kedves helyből egy szürke átlagos hely lett. Szerettük a változatos programokat, de ma a legfőbb, egész héten át, átívelő szolgáltatás a textil nélküli szauna, amivel nem is lenne probléma, ha az a jó ízlés határain belül, magában a szaunában történne. Mint utólag megtudtuk a textil nélküliség valóban csak és kizárólag a szaunára vonatkozik, azonban a gyakorlatban sajnos nem így volt. A wellnessbe belépve, már az előtérben egy meztelen férfi látványa fogadott, aki mindenre használta a törölközőt, csak akkor éppen arra nem, amire igazán kellett volna. A zuhanyzóban is ugyan ez volt a helyzet. Hirtelen nem is értettük, hogy hova keveredtünk. Némi tájékozódás után vettük észre, hogy itt mindennapos a textil nélküli szauna, Azt ugyan nem gondolnám, hogy ez azzal jár, hogy egy ilyen szolgáltatást nem igényló vendégnek kell elfordítani a fejét, ha számára kellemetlen a helyzet, de úgy látszik, hogy igen. Másnap a textil mentes szauna idejét, ami előre meghatározott, egy óra hosszáig tartó időtartamra van korlátozva, a szobánkban töltöttük, mert szerettünk volna elkerülni az előző napi kínos helyzeteket. Sajnos kár volt, mert a kijelölt idő után is nézhettük egy férfi csupasz hátsófelét. Nyilván ehhez a tevékenységhez kell megfelelő kultúra, amivel nem minden ember rendelkezik, és ez nem a szálloda hibája, de az igen, hogy ha felvállal egy ilyen szolgáltatást, akkor biztosítson személyzetet, aki felügyeli, hogy ilyen eset/ek ne fordulhassanak elő.
A dolgot távozáskor szóvá tettük a recepción, ahol kedvesen elnézést kértek a történtek miatt, de ez sajnos nem változtatja meg azt, ami már megtörtént.
Az úszómedencében nagyon hideg volt a víz.
Az ételek finomak voltak, bár meg sem közelítették a korábbi években tapasztalt választékot.
Még egy észrevétel. Mivel a fürdőszobában van a WC is és szellőztetni csak a szobán keresztül lehet, bár van elszívó, de azt hagyjuk is, szót se érdemel, egy LÉGFRISSÍTŐ talán megoldás lenne egy aprónak tűnő, de igazából nagy dologra.
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:

Duna Relax Hotel további értékelései

2024.04.02a párjával
Sajnos nem voltak jó tapasztalataink! A szobában nem működött a mini hűtő és a légkondi, nagyon meleg volt, a radiátort sem szabályozni sem lekapcsolni nem lehetett. Az étkezésnél is voltak hiányosságok. Vacsoránál kicsi volt a választék a népszerű fogásoknál várni kellett, lassú volt az utántöltés!
2024.04.01barátokkal
Pihentető, jó hangulatú három napot töltöttünk el a hotelben. A személyzet kedves és figyelmes volt, külön dicséret a szauna mester /Attila/ által megvalósított programokért. A wellness részleggel mi elégedettek voltunk, bár nem volt túl nagy.... A teraszon elhelyezett bútorok lehettek volna...
2024.03.04gyerekekkel
A wellnesz rész, szolgáltatások mint szauna szeánsz, masszás tetszenek nagyon. Azt sajnálom, hogy a Mauri masszásra nem fértem be, nagyon szerettem volna menni rá, mert egyszer már voltam és nagyon tetszett. Kicsit későn nyít a wellnesz, még szívesen lementünk volna az elutazás reggelén is,...

A Duna Relax Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra (min. 2 éj)
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár