Duna Relax Hotel Ráckeve ★★★★

Wellness csomagok Ráckeve városában

Duna Relax Hotel Ráckeve vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes,nyugodt szálloda,kiváló wellness részleggel,nagyon jó masszőrrel.
A szobák minden igényt kielégítenek,nagyon kényelmes ágyak vannak.
Tiszta,csendes,pihenésre nagyon alkalmas hely.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
Kutya barát szállást kerestünk. Fontos volt , hogy mi is ki tudjunk kapcsolódni. A személyzet udvarias, figyelmes , barátságos és gyors volt. Mindenre volt megoldás ami a kutyus miatt felmerült mint plusz igény. Mint kiderült mindenki szerette a kutyákat. A szoba szép volt, a kilátás pedig pazar. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon szép és tiszta volt .

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
Nagyon tetszett a sok plusz dolog amivel kedveskedett a szálloda. Pl. a szobába készített tea, kávé, vízforraló, az üdvözlőital, a wellnessben lehetőség volt gyógyteák, ivóvíz fogyasztására, délutáni csipegetésre (pogácsa). Tetszettek a napi programok, úgy mint vízi torna, szauna szeánsz. Nagyon finomak voltak az ételek.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
A hotel tökéletes helyen található, gyalog a belváros kényelmesen bejárható a híd túloldalán. Sajnos a covid járvány miatt nem voltak szervezett programok, de a Balabánon tett hajókirándulás kárpótolta ezt. :) A wellness rész csodás, a finn szauna szuper, a masszőrök kedvesek és ügyes kezük van.

Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.373 - 30.697,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Ráckeve
5 nap/4 éjszaka 12.421 - 24.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Faházas Villapark
Érvényes: 2022.03.08-ig
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.953 - 26.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel

Szállodák Ráckeve környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

RáckeveX