Remek hétvége Ráckevén

Duna Relax Hotel RáckeveDuna Relax Hotel Ráckeve a térképen

Kiváló 2024. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2024. március 4.
A wellnesz rész, szolgáltatások mint szauna szeánsz, masszás tetszenek nagyon. Azt sajnálom, hogy a Mauri masszásra nem fértem be, nagyon szerettem volna menni rá, mert egyszer már voltam és nagyon tetszett.

Kicsit későn nyít a wellnesz, még szívesen lementünk volna az elutazás reggelén is, de 10 óráig nem tudtunk várni.

Fitnesz teremben lehetne egy-két jobban műkődő eszköz.

A település szuper, nagyon szeretjük, a hotel vendégprogramjai is érdekesek, színvonalasak.

A desszert nem az igazi, itt jó lenne némi javulás, finom aprósütik pl. vagy tejszínhabmentes desszert.

A személyzet kedves, segítőkész. Szuper, hogy adtak nagy esernyőt kölcsönbe, mert nálunk nem volt és az esőben is akartunk menni sétálni.

Összességében nagyon ajánlom, kellemes hotel, jó kikapcsolódási lehetőségekkel.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Duna Relax Hotel további értékelései

2024.04.02a párjával
Sajnos nem voltak jó tapasztalataink! A szobában nem működött a mini hűtő és a légkondi, nagyon meleg volt, a radiátort sem szabályozni sem lekapcsolni nem lehetett. Az étkezésnél is voltak hiányosságok. Vacsoránál kicsi volt a választék a népszerű fogásoknál várni kellett, lassú volt az utántöltés!
2024.04.01barátokkal
Pihentető, jó hangulatú három napot töltöttünk el a hotelben. A személyzet kedves és figyelmes volt, külön dicséret a szauna mester /Attila/ által megvalósított programokért. A wellness részleggel mi elégedettek voltunk, bár nem volt túl nagy.... A teraszon elhelyezett bútorok lehettek volna...
2024.03.03a párjával
Nagyon kedves személyzet,minden tiszta és rendezett volt. Külön pont a wellness programokért. Az ételek dinomak voltak és bőséges volt a reggeli és vacsora is. A szoba kényelmes volt. Az egyetlen negatívum,hogy a nagyobb medence vize a legtöbb vendég számára hidegnek bizonyult, a melegebb vizes...

A Duna Relax Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra (min. 2 éj)
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.