Faházas Villapark Ráckeve
2300 Ráckeve, Strand u. 4.

Faházas Villapark Ráckeve a térképen

Wellness csomagok Ráckeve városában

Faházas Villapark Ráckeve vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű parkos kialakítású hely, a faház pedig nagyon hangulatos volt és jól felszerelt (a padlófűtés nagyon kényelmessé tette az ottlétet).
Az egyik reggeli alkalmával viszont hajszálat találtunk a rántottán illetve ugyanezen alkalommal egy szőrszál volt a vajon.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
2 éjszakát tartózkodtam a hotelben 3 gyermekkel. A szobában a becsukott a blak mellett ömlik be a -16 fokos hideg. Emiatt fáztunk. A szálloda többi hrlyisége (folyosó, recepció környéke, étterem, wellness részleg) fűtetlen. A medencék és szaunák környéke koszos. A bárban az aztalok koszosak és amikor az ajándék tea kzpont akartam beváltani a kiszolgáló csak grimaszolt meg sóhajtozott.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maga a környezet szép még télen is. Kis tavacskák,kacsák,meleg termálvíz,kültéri medence. A faház,háromból kettő padlófűtéses,így kellemes bár szinte túl meleg. Néhány javítás ráférne ugyan a faházak komfortossá tételéhez(csak egy kis figylelem kellene)sötétitőfüggöny felrakása,ágyak matracainak cseréje,de egyébként kényelmes és elég tágas.

Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Érvényes: 2020.11.16-ig
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, Aqua Land Termál- és Élményfürdő korlátlan használatával, kuponokkal, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Veresegyház
Zichy Park Hotel Bikács
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

RáckeveX