Nagyné Tóth Erika: Hiányosságok, főleg a takarítás terén - Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hiányosságok, főleg a takarítás terén

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.

Ma, hosszú évek óta előszőr jártunk az Aqulandba.
A recepciósra kb. 10 percet vártunk.
Nem kaptunk tájékoztatást arról, hogy az öltözőszekrényekben elhelyezett ruhánkért, a fogast, fogasokat külön kell kérni.
A beléptető szalaggal, csak már tapasztalt vendég segítségével jutottunk be. Tájékoztatás nincs.
A mellékhelyiségben található zuhanyfülkék homályosan megvilágítottak, csúszásveszélyesek, mert szemmel láthatóan rég nem itatták fel a felesleges vizet.
A melegvizes medence zuhatagai fröcskölnek, sok ember számára ez kellemetlen együttjáró lehet, a kis hely miatt.
Nem működtek a medencéknék kialakított zuhanyzók sem. A bérlethez járó-külső medencéhez- nem lehet kijutni!
Abszolut nem VENDÈGBARÁT számunkra!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
2300 Ráckeve
Strand u. 4.

2019. október 24.
Sokszor voltunk már a szállodában, tulajdonképpen most se m csalódtunk, éppen építkezés volt, öltözőket bővitenek, de a fürdőzőket csak kismértékben zavarta. A szobákban továbbra is kicsik a TV-ék és nem a falra vannak szerelve, az ágyból már alig látni a műsort. Az ellátás, az éttermi...

2018. december 5.
Többször jártunk már itt. Mindig bizakodtunk, hogy most talán melegebb lesz a kinti gyógymedence vize. De nem.... Gyönyörű a kert, a fürdő legszebb, legértékesebb része lenne. Elsősorban a gyógyvíz miatt menne oda az ember. Úgy tudom, a Keve forrás vize 50 fok feletti. Mért nem lehet megoldani,...

2018. november 12.
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással.Bármikor...