A legnagyobb csalódás....

Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve a térképen

Gyenge 2013. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2013. augusztus 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A ráckevei szállodának négy csillagos minősítése van.Számomra érthetetlen hogy miért.
Magyarországon elég sok szállodában megfordultunk már,volt köztük három, négy csillagos, illetve panzió egyaránt.
Nagy várakozással érkeztünk a szállodába, de elég nagy csalódás ért.A szálloda belülről szép, a szoba is kielégítő, bár egy négycsillagos szállodában az ember nem azt várja, hogy erősen festésre szorul a fal, illetve a tv-t rögtön szerelni kell.
A reklámozott wellness szolgáltatásokat csak korlátozott módon tudtuk igénybe venni.A benti wellnessben elviselhetetlen 32 fok van, konkrétan levegőt alig kap az ember.
A kinti medencék jók lettek volna, ha lett volna benne víz....a gyerekmedencék voltak feltöltve, illetve egy rész a kinti bárnál.A többiben viszont bokáig állt a falevél....jelzem 29 fok volt mikor ott jártunk, így jó lett volna ha tudjuk használni a medencét.
A szállodába lehet jegyet venni csak strandolásra nem szállóvendégeknek, ami egészen addig nem is gond, amíg nekem is van napozóágyam aki a napi belépőjegy többszörösét fizettem be 3 nap 2 éjszakára.
Este ismét meglepetés ért, pedig gondoltam ha már fürödni nem lehet, legalább vacsorázunk egy jót.
Ez sem sikerült.A vacsora (4 csillagról beszélünk)mákos guba, pizza (nem is értem).....ezenkívül volt még halászlé, illetve egy húsos étel.
A vacsora véleményem szerint kritikán aluli volt.
Pihenni nem igazán lehetett mert a kedves fürdővendégek még este 11-kor ordítanak a kinti wellness bárjában.
Sokkal többet vártam a szállodától, nagy csalódás volt,így egyáltalán nem ajánlanám kikapcsolódásra.
Személyzet:Átlagos
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Átlagos

Hotel Termálkristály Aqualand további értékelései

2020.03.04a párjával
A hotel szép és tiszta. A közvetlen szomszédságban lévő wellness részleg felújítás alatt áll. A kert és környezet szép! A szobák kényelmesek és tiszták. Az étkezésnél ajánlatos figyelembe venni, hogy annak aki később érkezik legyen mindenből választék. Különben finomak voltak az ételek......
2019.10.24barátokkal
Sokszor voltunk már a szállodában, tulajdonképpen most se m csalódtunk, éppen építkezés volt, öltözőket bővitenek, de a fürdőzőket csak kismértékben zavarta. A szobákban továbbra is kicsik a TV-ék és nem a falra vannak szerelve, az ágyból már alig látni a műsort. Az ellátás, az éttermi...
2018.12.05a párjával
Többször jártunk már itt. Mindig bizakodtunk, hogy most talán melegebb lesz a kinti gyógymedence vize. De nem.... Gyönyörű a kert, a fürdő legszebb, legértékesebb része lenne. Elsősorban a gyógyvíz miatt menne oda az ember. Úgy tudom, a Keve forrás vize 50 fok feletti. Mért nem lehet megoldani,...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös