angel.viki: Remek hely, cssladbarat kornyezet! - Leányvár Fogadó Ráckeve

Leányvár Fogadó Ráckeve értékelése
2. helyezett a 7 ráckevei szállás közül

Remek hely, cssladbarat kornyezet!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Tobbszor volt szerencsenk ebbe a fogadoba beterni es megszallni egy-egy ejszakara. A szemelyzet kedves, udvarias es gyors a kiszolgalas is. A fogadosne egy bubaj asszony.....imadom. Remek a steak a legjobb a vilagon es a fagyis palacsinta csokiontettel valami meses, mindez megfizetheto aron. Barki aki a kozeleben jar erdemes beterni bar mi a varos masik felerol is atautozunk ha egy igazan jo vacsorara vagyunk. A panzio resze is remek. A csaladi szobak tenyleg tagas, nagy szobak nem nyomorog benne negy ember. A rendezveny terem is gyonyoru barmilyen alkalomra kivaloan alkalmas.

Szeretnéd követni angel.viki felhasználót?    Igen

2300 Ráckeve
Leányvár Erdő u. 1.

2019. március 2.
Kecskeméti munkánk után utaztunk Kiskunlacháza mellé,mert a kolléga nőnk ide foglalt nekünk szállást.Mikor meg érkeztünk,kellemes meglepetésben részesültünk,egy hangulatos fogadó állt az út mellett.Be lépve egy nagyon hangulatos étterembe értünk,a szállásunk tökéletes volt,egy pici...