Leányvár Fogadó Ráckeve

Fogadó

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Leányvár Fogadó Ráckeve vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 2.kollégákkal járt itt
Kecskeméti munkánk után utaztunk Kiskunlacháza mellé,mert a kolléga nőnk ide foglalt nekünk szállást. Mikor meg érkeztünk,kellemes meglepetésben részesültünk,egy hangulatos fogadó állt az út mellett. Be lépve egy nagyon hangulatos étterembe értünk,a szállásunk tökéletes volt,egy pici negatívummal(csak a királyi adókat lehet nézni).
Kiváló 2017. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Tobbszor volt szerencsenk ebbe a fogadoba beterni es megszallni egy-egy ejszakara. A szemelyzet kedves, udvarias es gyors a kiszolgalas is. A fogadosne egy bubaj asszony. . . . . imadom. Remek a steak a legjobb a vilagon es a fagyis palacsinta csokiontettel valami meses, mindez megfizetheto aron.
2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. A tulajdonosok kedvesek,közvetlenek. A személyzet nekünk megfelelt,kedvesek,segítőkészek voltak. A hely közel van ugyan az 51-es főúthoz,de minket nem zavart. A szoba picit meleg volt,mert kint is volt vagy 41-42 fok,de jól árnyékolnak a fák. Az ételek minősége nagyon jó,és finom is.
Kiváló 2014. május 8.a párjával járt itt
Annak ellenére, hogy sok volt a vendég és egy ideig csak egy felszolgáló volt, gyorsan kaptunk frissensültet (2 fő), ami jóizű, bőséges volt. A kiszolgálás figyelmes, kedves, az árak mérsékeltek, a környezet rendívül szép, az étterem kellemes, egyéni berendezési tárgyakkal. Ajánlani tudom. (A panziót nem ismerem)