Leányvár Fogadó Ráckeve

2300 Ráckeve, Leányvár Erdő u. 1.

Leányvár Fogadó  Ráckeve a térképen

Leányvár Fogadó Ráckeve értékelése:

2. helyezett a 8 ráckevei szállás közül
30. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Leányvár Fogadó Ráckeve vélemények

2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kecskeméti munkánk után utaztunk Kiskunlacháza mellé,mert a kolléga nőnk ide foglalt nekünk szállást. Mikor meg érkeztünk,kellemes meglepetésben részesültünk,egy hangulatos fogadó állt az út mellett. Be lépve egy nagyon hangulatos étterembe értünk,a szállásunk tökéletes volt,egy pici negatívummal(csak a királyi adókat lehet nézni).

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Tobbszor volt szerencsenk ebbe a fogadoba beterni es megszallni egy-egy ejszakara. A szemelyzet kedves, udvarias es gyors a kiszolgalas is. A fogadosne egy bubaj asszony. . . . . imadom. Remek a steak a legjobb a vilagon es a fagyis palacsinta csokiontettel valami meses, mindez megfizetheto aron.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
2 éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. A tulajdonosok kedvesek,közvetlenek. A személyzet nekünk megfelelt,kedvesek,segítőkészek voltak. A hely közel van ugyan az 51-es főúthoz,de minket nem zavart. A szoba picit meleg volt,mert kint is volt vagy 41-42 fok,de jól árnyékolnak a fák. Az ételek minősége nagyon jó,és finom is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annak ellenére, hogy sok volt a vendég és egy ideig csak egy felszolgáló volt, gyorsan kaptunk frissensültet (2 fő), ami jóizű, bőséges volt. A kiszolgálás figyelmes, kedves, az árak mérsékeltek, a környezet rendívül szép, az étterem kellemes, egyéni berendezési tárgyakkal. Ajánlani tudom. (A panziót nem ismerem)

Faházas Villapark
Ráckeve
2021.02.02. - 2022.01.18.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.668 - 28.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.22-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Húsvéti mulatság (min. 3 éj)
Tóparti pihenés (min. 2 éj)

RáckeveX