Leányvár Fogadó Ráckeve

2300 Ráckeve, Leányvár Erdő u. 1.

Leányvár Fogadó  Ráckeve a térképen

Leányvár Fogadó Ráckeve értékelése:

2. helyezett a 7 ráckevei szállás közül
42. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Leányvár Fogadó Ráckeve vélemények

2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kecskeméti munkánk után utaztunk Kiskunlacháza mellé,mert a kolléga nőnk ide foglalt nekünk szállást. Mikor meg érkeztünk,kellemes meglepetésben részesültünk,egy hangulatos fogadó állt az út mellett. Be lépve egy nagyon hangulatos étterembe értünk,a szállásunk tökéletes volt,egy pici negatívummal(csak a királyi adókat lehet nézni).

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Tobbszor volt szerencsenk ebbe a fogadoba beterni es megszallni egy-egy ejszakara. A szemelyzet kedves, udvarias es gyors a kiszolgalas is. A fogadosne egy bubaj asszony. . . . . imadom. Remek a steak a legjobb a vilagon es a fagyis palacsinta csokiontettel valami meses, mindez megfizetheto aron.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
2 éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. A tulajdonosok kedvesek,közvetlenek. A személyzet nekünk megfelelt,kedvesek,segítőkészek voltak. A hely közel van ugyan az 51-es főúthoz,de minket nem zavart. A szoba picit meleg volt,mert kint is volt vagy 41-42 fok,de jól árnyékolnak a fák. Az ételek minősége nagyon jó,és finom is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annak ellenére, hogy sok volt a vendég és egy ideig csak egy felszolgáló volt, gyorsan kaptunk frissensültet (2 fő), ami jóizű, bőséges volt. A kiszolgálás figyelmes, kedves, az árak mérsékeltek, a környezet rendívül szép, az étterem kellemes, egyéni berendezési tárgyakkal. Ajánlani tudom. (A panziót nem ismerem)

Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 26.906,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Veresegyház
Zichy Park Hotel Bikács
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

RáckeveX