Leányvár Fogadó Ráckeve

2300 Ráckeve, Leányvár Erdő u. 1.

Leányvár Fogadó  Ráckeve a térképen

Leányvár Fogadó Ráckeve értékelése:

2. helyezett a 8 ráckevei szállás közül
33. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Leányvár Fogadó Ráckeve vélemények

Los7158 TOP szállásértékelő
2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kecskeméti munkánk után utaztunk Kiskunlacháza mellé,mert a kolléga nőnk ide foglalt nekünk szállást. Mikor meg érkeztünk,kellemes meglepetésben részesültünk,egy hangulatos fogadó állt az út mellett. Be lépve egy nagyon hangulatos étterembe értünk,a szállásunk tökéletes volt,egy pici negatívummal(csak a királyi adókat lehet nézni).

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Tobbszor volt szerencsenk ebbe a fogadoba beterni es megszallni egy-egy ejszakara. A szemelyzet kedves, udvarias es gyors a kiszolgalas is. A fogadosne egy bubaj asszony. . . . . imadom. Remek a steak a legjobb a vilagon es a fagyis palacsinta csokiontettel valami meses, mindez megfizetheto aron.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
2 éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. A tulajdonosok kedvesek,közvetlenek. A személyzet nekünk megfelelt,kedvesek,segítőkészek voltak. A hely közel van ugyan az 51-es főúthoz,de minket nem zavart. A szoba picit meleg volt,mert kint is volt vagy 41-42 fok,de jól árnyékolnak a fák. Az ételek minősége nagyon jó,és finom is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annak ellenére, hogy sok volt a vendég és egy ideig csak egy felszolgáló volt, gyorsan kaptunk frissensültet (2 fő), ami jóizű, bőséges volt. A kiszolgálás figyelmes, kedves, az árak mérsékeltek, a környezet rendívül szép, az étterem kellemes, egyéni berendezési tárgyakkal. Ajánlani tudom. (A panziót nem ismerem)

Faházas Villapark
Érvényes: 2021.06.02-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.338 - 43.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 10.018,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Ráckeve környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

RáckeveX