1,5

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Programokkal teli tavaszi hétvége
03.22-06.02.
Angyal Fogadó Rátka
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
2024.03.29-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Italbolt Rátka vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
Szörnyű 2019. március 1.egyedül járt itt
A rátkai Italbolt pultosa felállította 30 év legbunkóbb kiszolgálásának rekordját. Köszönésemet belépéskor nem fogadja, átnéz az emberen, amikor sorra kerülök, rendelek, megkapom a tejszínhabos kávémat, a köszönömre nem reagál, majd búcsúzáskor köszönésemre egy hideg, barátságtalan viszláttal válaszol.
Italbolt Rátka - Külső képItalbolt Rátka - Étel/italItalbolt Rátka - BelsőItalbolt Rátka - Egyéb