Flyboy: Kellemes hétvége az Angyal fogadó és borházban. - Angyal Borászat Rátka

Angyal Borászat Rátka értékelése
1. helyezett a 4 rátkai szállás közül

Kellemes hétvége az Angyal fogadó és borházban.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Az Angyal fogadó és borház hétvégi programja
át jó kezdeményezésnek tartjuk, amely jól szervezett és változatos volt programokban. A személyzet végig kedves és segítőkész volt. Az étkezés mennyisége és minősége kiváló. Negatívumot csak szobánkkal kapcsolatban lehet említeni, ahonnan a kilátás a ház kéményére és egy bokros domboldalra terjedt, a fürdőszobában a zuhany felszereltsége minimális és az is sérült volt, ezen kívül szokatlanul nagy számú és fajokban gazdag (többek között bodobács, pettyes katicabogár, poloskák, egy hőscincér) rovarpopuláció osztozott velünk szállásunkon.

Szeretnéd követni Flyboy felhasználót?    Igen

Angyal Borászat Rátka
3908 Rátka
Meggyes-dülő

2020. október 12.
A járványhelyzettel kapcsolatos intézkedések betartatatása/betartása minimális szinten valósult meg. Zsúfoltság az étkezőben és a programokon. Az étkezések minősége az iskolai menza szintjén vannak. A teljes ellátás nem az amire elsőre gondoltunk. A borkóstolás és az szüret jó volt. A szobánk...

2019. július 16.
Kiemelkedő volt a személyzet (recepciótól a felszolgálásig) kedvessége, igyekezete, szolgálatkészsége, továbbá az ellátás (különösen tettszett, hogy jellegzetes sváb helyi ételeket kaptunk). A szolgáltatásokat a megfelelő kategóriába sorolnánk, de úgy tudjuk, hogy ez a jövőben ez pozitív...

Angyal Borászat, Rátka kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24
 - Tavaszi hétvégék Tokaj-Hegyalján (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021-03-19 - 2021-05-30
 - Nyári, pihenéssel teli hétvége Tokaj-Hegyalján (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2021-06-04 - 2021-09-12