3908 Rátka, Meggyes-dülő

Angyal Borászat Rátka értékelése:

1. helyezett a 4 rátkai szállás közül

Akciós csomagok

Angyal Borászat Rátka bemutatkozása

Az Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Tokaj-Hegyalja bortermelő vidékének szívében, Rátka község határában található. A hajdani szövetkezeti pinceépületében kialakított vendégszobák és étterem egyedi élményeket nyújtanak a látogatóknak.

Angyal Borászat Rátka képei

Angyal Borászat Rátka vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A járványhelyzettel kapcsolatos intézkedések betartatatása/betartása minimális szinten valósult meg. Zsúfoltság az étkezőben és a programokon. Az étkezések minősége az iskolai menza szintjén vannak. A teljes ellátás nem az amire elsőre gondoltunk. A borkóstolás és az szüret jó volt. A szobánk nagy volt és új, csak a funcionalitás volt pocsék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt a személyzet (recepciótól a felszolgálásig) kedvessége, igyekezete, szolgálatkészsége, továbbá az ellátás (különösen tettszett, hogy jellegzetes sváb helyi ételeket kaptunk). A szolgáltatásokat a megfelelő kategóriába sorolnánk, de úgy tudjuk, hogy ez a jövőben ez pozitív értelemben fejlődni fog.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Az Angyal fogadó és borház hétvégi programja
át jó kezdeményezésnek tartjuk, amely jól szervezett és változatos volt programokban. A személyzet végig kedves és segítőkész volt. Az étkezés mennyisége és minősége kiváló.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Nagyszerű vendéglátás, udvarias kiszolgálás, tiszta szobák. Egyetlen apróság, hogy az ételallergiásokra nincsenek felkészülve, azaz a kiporciózott ételek mellett nem tudják megoldani az adott szituációt. Pl. túrós tészta volt az ebéd, de nem volt lehetőség arra, hogy lisztérzékeny vendégként esetleg lesüssenek egy natúr húst krumplival.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Kiváló szállás, jó helyen. Jó programok voltak.jó társaságban. Jó borok,érdekes borászati bemutatóval. Finom reggelik. A vacsorák már nem annyira jó minősítés kapnak. Főleg a disznótoros, mint húsvéti étek.

Juca TOP szállásértékelő
Juca TOP étteremértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szó szerint értettem a címet. Ez egyike azoknak a szállásoknak, ahová garantáltan vissza fogok térni, és amit igen jó szívvel ajánlok mindenkinek. Hibát persze mindig, mindenki találhat (ha akar), de ha az "összkép" kifogástalan, akkor véleményem szerint azok máris eltörpülnek, és jelentéktelenné válnak.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ezen a szép helyen. A programok jók voltak, a személyzet kedves, segítőkész, figyelmes, a szobák tiszták, szépek és a borok nagyon finomak voltak. A pince látogatás nagyon érdekes volt, nem beszélve a finom borokról. A harmadik pohár után már egész jó hangulat kerekedett, az utána következő vacsora pedig finom és bőséges volt.

Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
2021.05.21. - 2021.05.24.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.03.04-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.494 - 37.887,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021.05.30-ig

Szállodák Rátka környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Hotel Szeleta Lillafüred
Miskolc-Lillafüreden, a Bükki Nemzeti Park területén található a Hotel Szeleta. Ideális a...
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban (min. 2 éj)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
4 éjszakás ajánlat (min. 4 éj)

RátkaX