Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Rátka

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Rátka értékelése:

1. helyezett a 4 rátkai szállás közül

Akciós csomagok

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Rátka bemutatkozása

Az Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Tokaj-Hegyalja bortermelő vidékének szívében, Rátka község határában található. A hajdani szövetkezeti pinceépületében kialakított vendégszobák és étterem egyedi élményeket nyújtanak a látogatóknak.

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Rátka képei

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok  Rátka

Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Rátka vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt a személyzet (recepciótól a felszolgálásig) kedvessége, igyekezete, szolgálatkészsége, továbbá az ellátás (különösen tettszett, hogy jellegzetes sváb helyi ételeket kaptunk). A szolgáltatásokat a megfelelő kategóriába sorolnánk, de úgy tudjuk, hogy ez a jövőben ez pozitív értelemben fejlődni fog.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Az Angyal fogadó és borház hétvégi programja
át jó kezdeményezésnek tartjuk, amely jól szervezett és változatos volt programokban. A személyzet végig kedves és segítőkész volt. Az étkezés mennyisége és minősége kiváló.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Nagyszerű vendéglátás, udvarias kiszolgálás, tiszta szobák. Egyetlen apróság, hogy az ételallergiásokra nincsenek felkészülve, azaz a kiporciózott ételek mellett nem tudják megoldani az adott szituációt. Pl. túrós tészta volt az ebéd, de nem volt lehetőség arra, hogy lisztérzékeny vendégként esetleg lesüssenek egy natúr húst krumplival.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Kiváló szállás, jó helyen. Jó programok voltak.jó társaságban. Jó borok,érdekes borászati bemutatóval. Finom reggelik. A vacsorák már nem annyira jó minősítés kapnak. Főleg a disznótoros, mint húsvéti étek.

Juca TOP szállásértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szó szerint értettem a címet. Ez egyike azoknak a szállásoknak, ahová garantáltan vissza fogok térni, és amit igen jó szívvel ajánlok mindenkinek. Hibát persze mindig, mindenki találhat (ha akar), de ha az "összkép" kifogástalan, akkor véleményem szerint azok máris eltörpülnek, és jelentéktelenné válnak.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ezen a szép helyen. A programok jók voltak, a személyzet kedves, segítőkész, figyelmes, a szobák tiszták, szépek és a borok nagyon finomak voltak. A pince látogatás nagyon érdekes volt, nem beszélve a finom borokról. A harmadik pohár után már egész jó hangulat kerekedett, az utána következő vacsora pedig finom és bőséges volt.

Érvényes: 2021.02.21-ig
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/3 éjszaka 16.416,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 12.950 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.03.31-ig
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2020.03.13. - 2020.06.01.

Szállodák Rátka környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

RátkaX