Brandy: Borok völgye Rátka - Angyal Borászat Rátka

1. helyezett a 4 rátkai szállás közül

Borok völgye Rátka

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kiemelkedő volt a személyzet (recepciótól a felszolgálásig) kedvessége, igyekezete, szolgálatkészsége, továbbá az ellátás (különösen tettszett, hogy jellegzetes sváb helyi ételeket kaptunk). A szolgáltatásokat a megfelelő kategóriába sorolnánk, de úgy tudjuk, hogy ez a jövőben ez pozitív értelemben fejlődni fog. (új beruházás van folyamatban) Különlegesnek mondható a vezetett kóstolással egybekötött a pincetúra. Összességében jól éreztük magunkat, amihez hozzájárult a táj, a környék szépsége, a sok látnivaló is.

Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Brandy felhasználót?    Igen

Angyal Borászat Rátka
3908 Rátka
Meggyes-dülő

2020. október 12.
A járványhelyzettel kapcsolatos intézkedések betartatatása/betartása minimális szinten valósult meg. Zsúfoltság az étkezőben és a programokon. Az étkezések minősége az iskolai menza szintjén vannak. A teljes ellátás nem az amire elsőre gondoltunk. A borkóstolás és az szüret jó volt. A szobánk...

Angyal Borászat, Rátka kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021-05-21 - 2021-05-24
 - Tavaszi hétvégék Tokaj-Hegyalján (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021-03-19 - 2021-05-30
 - Nyári, pihenéssel teli hétvége Tokaj-Hegyalján (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2021-06-04 - 2021-09-12