Király Kávéház Répcelak

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Király Kávéház Répcelak vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
2024. február 2.családjával járt itt
Ez meg úgy volt, hogy jöttünk hazafelé Szombathelyről az országúton, közben hangosan poénkodtam mindenféle faluneveken, amerre jártunk, jobbra meg balra, hogy mi van ott, meg kéne nézni, valahol kávézhatnánk. . . de hát már ez is elmaradt meg az is. . . mi jön most? Hát például Répcelak! Voltam itt mostanában? Bizony nem!
Király Kávéház Répcelak - BelsőKirály Kávéház Répcelak - BelsőKirály Kávéház Répcelak - EgyébKirály Kávéház Répcelak - Étel/italKirály Kávéház Répcelak - BelsőKirály Kávéház Répcelak - EgyébKirály Kávéház Répcelak - Étel/italKirály Kávéház Répcelak - Étel/italKirály Kávéház Répcelak - EgyébKirály Kávéház Répcelak - EgyébKirály Kávéház Répcelak - Külső kép