Elüldögélnék még itt

Ivóka Kertvendéglő & Pince RévfülöpIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp a térképen

Kiváló 2019. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 24.
Ez egy nagyon régi hely... bárki, aki elmegy a 71-es úton, időtlen idők óta láthatja, külön áll, nem tartozik lakott településhez, inkább Pálköve, mint Révfülöp vagy Kővágóörs. Aztán hol nyitva van, hol nincs. Most éppen működik megint. Ebédem tehát itt költöttem el, a napfényben. Az asztal mellől evés közben csodálható a partmenti cserjés és a Balaton. Élmény itt ülni. Hát még az ebéd... sok helyen ettem a héten, de nyugodtan kijelentem egyedül itt volt a húsleves is, meg a második fogás is hibátlan! Egyszerűen el lett találva, ha jól fejezem ki magam. Nem volt egy nagy ötlet a brassói aprópecsenye a részemről, ilyent ok nélkül nem kér az ember, de itt abszolút megszolgálta az árát! Nem előző napi dirib-darab húsok újrahasznosítása, hanem megkomponált étel! Fátylat rá, hogy a savanyúságot rossz helyre tették az asztalra. Ezen most túlléptem. Ha hangulatos helyet keresel és házias ételt, itt megtalálod! Az ajánlásommal!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Ivóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Külső képIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Külső képIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Külső képIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Külső képIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Étel/italIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Étel/italIvóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp - Külső kép
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással