Fülöp-hegyi kilátó Révfülöp

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Pihentető wellness napok
2021.12.23-ig
CE Plaza Hotel Siófok
52.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Pörögj rá az újévre!
Pörögj rá az újévre!
12.29-01.02.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
242.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Fülöp-hegyi kilátó Révfülöp vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Érdekes 2021. szeptember 20.egyedül járt itt
Ez az a kilátó, ami villámcsapás miatt leégett és nemrég újjáépítették. Nem sokat vártam tőle, mert Révfülöp felett úgy nézett ki, hogy nem magasodik valami óriási hegy, de azért megkerestem, persze. Elég macerás odajutni. Egy úton sokat vergődtem az erdőben, és bevezetett egy házhoz, egy magánúton és véget is ért.
Itt fényképeztem:
Fülöp-hegyi kilátó Révfülöp - Külső képFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - EgyébFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - EgyébFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - EgyébFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - EgyébFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - EgyébFülöp-hegyi kilátó Révfülöp - Egyéb
Még több kép (4 db) >>