Szlovákia helyett

Mancsóék Butcher & Burger SalgótarjánMancsóék Butcher & Burger Salgótarján a térképen

2019. októberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2019. október 27.
Igen sokat voltunk mostanság, szlovák éttermekben, mivel közel vagyunk. Gyenge forint, emelkedő árak, többnyire csökkenő adagok kissé elvették kedvünket.
Másfél hete, késő délután, esőben érkeztünk a burgerezőbe. Mondjuk, nem is tudom, ez a jó szó rá. Szendvicsek, különleges burgerek, és pár, prémium különlegesség. Ez nem túl jellemző, így 2006 után lazacot szerettem volna, salátával. Előttünk lévők is, de pont elfogyott. Húsimádó mellett maradtunk, salátával.
Fatányéron, együtt érkezett, ami nem igazán tetszett. Ugyanis nem elég mély a tányér, saláta könnyen lecsúszhat. Legközelebb ezt külön tányéron kérem... Húsimádó viszont csillagos ötös, megéri az árát.
Ár-érték arány? Sörökön most emeltek, kicsit. Ételek minőség-ár ok. Viszont bolt részen kapható borok, szörpök, lekvárok nagyon drágák, pálinkák brutálisan. Húsok nem annyira.
Éttermi rész kifejezetten igényes, személyzet korrekt. egyik kedvenc üdítőmet is kapni, ami remek. Nem igazán jöttek be, erdélyi sörök, pláne a mézes.
Kellemes, igényes hely. Bőséges, szlovákiai vacsorával /kb.25 euró/, állja a versenyt.
Szeretjük a hazait.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Mancsóék Butcher & Burger további értékelései

2019.10.26gyerekekkel
Sosem voltam kibékülve a gyors kajáldákkal, de ez a "burgerező" rácáfolt a meggyőződésemre. Mangalica, szürke marha burgereket fogyasztottunk. A gyerekek meggyőzően bólogattak, hogy milyen finomat esznek, s a szörpök és a Csíki sör is rendben volt. Ha nagyon szigorú lennék azt is mondhatnám,...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés