Rákóczi Étterem & Kávézó Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi út 30.

Rákóczi Étterem & Kávézó Sárospatak a térképen

Wellness csomagok Sárospatak városában

Rákóczi Étterem & Kávézó Sárospatak vélemények

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Évekkel ezelőtt jártunk ebben az étteremben, ezért úgy döntöttünk, hogy itt ebédelünk. A pincérnő kevesen fogadott. Az étlap maradi, rántott dolgok sültburgonyával vagy előre elkészített ételek. A tálalás, díszítés ócska, ahogy az ételkínálat is. Az ételek egy unott szakács képét idézték. A rántott halat naranccsal (! ? ) tálalták.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bizakodva mentünk be, mert sokan ültek bent, ez jó jel volt. Miután helyet foglaltunk, hosszú percekig kellett várnunk, hogy a pincér észrevegyen minket. Ahelyett, hogy étlapot hozott volna, ennyit kérdezett: menü lesz? (talán a hátizsák miatt. . . )Egyébként valóban menüt kértünk, mivel egyféle leves volt, azt nem is említettük, csak a másodikat.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
A Rákóczi Panzió és Étterem Sárospatak belvárosában található. Az étterem részébe mindig ellátogatunk, amikor a városban járunk. A kiszolgálásra soha nem lehetett panaszunk, a felszolgálók kedvesek, közvetlenek, a háttérben halk zene szól. Az ételek frissek,finomak,kiadósak. A hely tökéletes egy hosszú városnézést vagy kirándulást követően, még soha nem csalódtunk benne.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3.
Amikor Sárospatakra látogatunk el, bevált úticélunk a Rákóczi Panzió étterme. Kedves kiszolgálással, finom és friss ételekkel várják a megpihenni vágyó túristákat. A panzióban még nem szálltunk meg, de ha az is olyan, mint az étterem, akkor bátran ajánlom mindenkinek. Nagycsaládosokkal és nyugdíjasokkal is mindig találkozunk.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi horgászjeggyel, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2020.06.12. - 2020.08.30.

Szállodák Sárospatak környékén
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre