Sárospatak és környéke
a 25 sárospataki szállás közül
Vendégház
Katalin Vendégház SárospatakKatalin Vendégház Sárospatak

Katalin Vendégház Sárospatak bemutatkozása

Vendégházunk a festő szépségű Sárospatakon található. Tágas tetőtéri szobákkal - két franciaágyas és két különálló
ággyal, ami pótágyazható- rendelkezik. A szobákban van tv, internet hozzáférés, wifi, felszerelt konyha. Zárt parkoló, hatalmas kert, bográcsozási, szalonnasütési lehetőség.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Katalin Vendégház Sárospatak vélemények

Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Üdvözlöm! Kedves. segítőkész Hölgy fogadott minket a Katalin vendégházban. Már a kert elbűvölt minket. Gyönyörűen ápolt,a virágok ölelésében kedves pihenőhely, bográcsozási lehetőség van kialakítva. A ház kényelmes jól felszerelt konyhával, tágas szobákkal, tiszta fürdőszobával.
Katalin Vendégház Sárospatak - KörnyékKatalin Vendégház Sárospatak - SzobákKatalin Vendégház Sárospatak - Szobák
Katalin Vendégház válasza
Kedves Vendég!
Nagyon köszönöm a kiváló értékelést. Örülök, hogy jól érezték magukat vendégházamban. Igyekszem, hogy az ideérkező vendégek kellemes napokat
töltsenek el Sárospatakon és szivesen látom visszatérő és Újonnan érkező
vendégeimet.
2016. október 12., Urbanovicsné katalin, tulajdonos
Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
Nagyon kedves, segítőkész vendéglátó, tiszta szobák,fürdőszoba, rendezett szálláshely,minden fontos dolog megvan egy kellemes hétvégéhez. Rendezett szép udvar, környezet. Könnyen megközelíthető minden a városban. Családoknak is ajánljuk. Nagyok köszönjük az eddigi, többszöri vendéglátást. Visszatérünk még. Mindenkinek ajánlani tudjuk.
Katalin Vendégház válasza
Kedves Vendég!
Nagyon köszönöm a kitünő értékelést. Örülök, hogy jól érezték magukat
a Katalin vewndégházban, a jövőben is szeretettel várom kedves vendégeimet.
2016. július 19., Urbanovicsné katalin, tulajdonos
Kiváló 2015. augusztus 23. járt itt
2015. augusztus egyik hosszú hétvégéjét Sárospatakon töltöttük. A Katalin vendégházban kedves fogadtatásban volt részünk. Gyönyörű, ápolt kert,tiszta,jól felszerelt szobák,tisztaság,kényelem, csend és nyugalom segítette kikapcsolódásunkat. Bejártuk a környéket, megnéztünk egy-két nevezetességet! Nagyon jól éreztük magunkat! Ajánlom mindenkinek! Mi visszatérünk!
Katalin Vendégház Sárospatak - Külső kép