Rákóczi Panzió Sárospatak

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Rákóczi Panzió Sárospatak vélemények

Átlagos 2017. augusztus 6.családjával járt itt
Jó értékelés:A szállás közel volt a belvároshoz,saját ingyenes parkoló( kicsit szűkös). A felszolgált ételek, bőségesek és finomak volak. Negatív vélemény:Ha már fizetni kell a légkondiért akkor az lenne a minimum ,hogy legyen kitakarítva és ne 5cm por réteg legyen a szűrőn. Hiányoltam még a szoba takarítást.
Rákóczi Panzió Sárospatak - EgyébRákóczi Panzió Sárospatak - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. április 28.a párjával járt itt
Húsvétkor látogatuk meg csodás sárospatakot ez a panzio szálloda minőségü volt remek kiszolgálás szuper szoba bár az ágy kenyelmetlen és cs 2 osszetólból állt de ezt leszámitva jó. A hely étterem is szoval este élő zene volt finom borokkal ettelekkel kedved pincér jo hangulat. szauna is volt amihez bejelenkeztel nagyon privát volt csak mi 2en.
2016. február 1.a párjával járt itt
Személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Nagyon rugalmasak voltak a programokat illetően figyeltek a vendégek igényeire. A tisztaság kiváló,az ételek nagyon finomak voltak.
Közel a kastély ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a Bodrog folyóra és a tárlatot érdemes megtekinteni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek,hazatérni csak jó szájízzel fog.
2016. január 5.barátokkal járt itt
Sárospatak belvárosában található panzió, pár perc sétára a vártól. A panzió ár-érték arányban teljesen megfelelő! A szobák padlófűtéssel, klímával, nagy lap tv-vel és zuhanypanelos fürdőszobával rendelkeznek. Szép tiszta szállás. A tulajdonos és a személyzet nagyon kedves és szolgálatkész.
Rákóczi Panzió Sárospatak - KörnyékRákóczi Panzió Sárospatak - KörnyékRákóczi Panzió Sárospatak - Külső kép
Kiváló 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
Itt tartózkodásunk után hatalmas élményekkel távoztunk. Nagyon jól éreztük magunkat, kitűnő volt a kiszolgálás, nagyon kedvesek a személyzet tagjai, és nagyon vidámak, mosolygósak. Az ételek nagyszerűek voltak, nem is kerestünk más éttermet, mert teljesen kielégítette az itteni étlap minden kívánságunkat! Másnak is szívesen ajánljuk ezt a szuper helyet! ! :)
Kiváló 2013. június 23.barátokkal járt itt
Pünkösdkor látogattunk Sárospatakra. Esős időnk volt. Ázva-fázva érkeztünk ebédelni a Rákóczi Panzióba. Visszafogott elegáns étterem, kedves személyzet fogadott bennünket. Hatan voltunk, mindenki ebédje, mutatós, friss ,finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek. Érdeklődtünk a panzióról is, kedvesen tájékoztattak a szobákról, a foglalási lehetőségekről. Cserika
Kiváló 2013. május 21.a párjával járt itt
Csak egy gyors ebéd volt, de azt hangulatos környezetben, extra kiszolgálásban, gyönyörű korhű egyenruhába öltözött, kedves és mosolygós felszolgálók prezentálták. A kellemes, hangulatos zene és az ízletes étel mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy ez ne csak egy futó ebéd, hanem egy gasztronómiai élmény is legyen számunkra. És mindez nem horror áron!