DKML

DKML adatlapja

Regisztráció2014.07.11
Utoljára itt2015.07.23

Kiváló 2014. július 11.családjával járt itt
2013. februárjában tartottuk itt az esküvőnket! Gyönyörű hely, ízletes ételek, barátságos kiszolgálás! Nagyon segítőkészek voltak a pincérek, minden elfért az étteremben,nem kellett szorongani a násznépnek, az asztalok, a zenészek és még hatalmas hely maradt táncolni is! Szívből ajánlom minden helybelinek, arra járónak, friss jegyeseknek!
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságos személyzet, nagyon bőséges reggeli, és a legfinomabb, amit eddig szállodában ettem. Kellemes a reggelit a teraszon elfogyasztani a Tiszára nyiló panorámával. Nagyon jókat billiárdoztunk lent ingyenesen, amiért máshol fizetni kell. Bármi jól megközelíthető innen. Közel van a Pick szalámi múzeum is!
Kiváló 2014. július 28.gyerekekkel járt itt
Egy spontán jött kirándulásnak szállást adó hotel! Úgy gondoltuk, menjünk valamerre, de merre is. . . . Ekkor jött az ötlet, menjünk Egerbe! ! Itt találtuk ezt a remek helyet! Annyira tetszett, hogy kiléptünk az ajtón és a város szívében voltunk azonnal! Nagyon jó helyen van! A szálloda gyönyörű, tiszta, barátságos és segítőkész személyzetük van!