Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár

Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár
Paduc Rábaparti Kisvendéglő SárvárPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár
Paduc Rábaparti Kisvendéglő SárvárPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár

Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár bemutatkozása

Igazi autentikus háztáji, magyar étterem a Rába közvetlen partján, gyönyörű folyóra néző panorámával. Mely hivatott nagymamáink által készített mennyei ételeket és gyermekkorunk felejthetetlen ízeit felidézni. A hagyományos ételek mellett mentes verzióban is elkészítjük az étlapon szereplő szinte összes ételkombinációt.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár vélemények

Kiváló 2022. október 17.családjával járt itt
A Rába partján van az étterem. Kellemes fogadtatásban volt részünk. Nagyon kedvesek, lelkiismeretesek, figyelmesek a vendégekkel. Nagyon ötletes a gyerekeknek a játszó-sarok, az ízléses asztalteríték.
Az ebédünk is nagyon-nagyon finom volt. Ez az étterem igazán a vendégekért van. Biztosan betérünk oda,
ha arra járunk még! Köszönünk mindent!
Kiváló 2022. szeptember 23.a párjával járt itt
Fenomenális,brutálisan finom, az ízek eszméletlenek! Sok mindent kipróbáltunk már itt, de nálunk a Tatár vitte a prímet. A párom mindenhol azt rendel, de ez valami eszméletlen, minden a helyén volt. Sok aprólékos és figyelmes részlet, a letűnt korok szocreál verziójához semmi köze, egyszerűen parádés.
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Ha igazán különlegesre vágysz.Kedves személyzet,kiemelkedően finom ételek.Csak ajánlani tudom
Kiváló 2022. március 5.családjával járt itt
Közvetlen,nagyon segítőkész,előzékeny személyzet. Nagyon finom ételek és italok. Itt aztán tényleg majdnem minden "hazai",ezért egy kicsikét talán többet kell várni az ételre,
de ez igazán nem nevezhető hátránynak,mivel cserébe pazar ízeket kap az ember. Nagyszerű séf. Kevesen férnek el,de ez inkább az étterem előnyére válik.
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - EgyébPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - Egyéb
Kiváló 2021. november 1.családjával járt itt
A kiszolgálás nem volt a legtökéletesebb. Túl sokan voltunk és kapkodásba ment át. Csak kérdezni szerettem volna valamit és elég ingerült választ kaptam. De mindegyis. Az ételek eszméletlen finomak voltak. Ne nagy adagokra számítsatok, olyan kistányérosra. A hely maga nagyon hangulatos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2021. július 12.családjával járt itt
Sárvár kültelekéről a Spirit wellness felé tartva beugrottunk délután 5 órakor egy üdítőitalra és pihenésre. Egyedül voltunk. A pincérnő nagyon kedvese fogadott. Az asztalokról a Rábára lehetett rálátni, amelyikben éppen gyerekek fürödtek. A paduc egy különleges rábai hal, amelyiket meghatározott időben és méretben lehet kifogni.
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - EgyébPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - BelsőPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - BelsőPaduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - Egyéb
Kiváló 2021. június 17.családjával járt itt
60. születésnapot ünnepeltünk a családommal, külön dekorációval készültek nekünk, az ételek minősége kiváló volt, az adagok elegendőek voltak, mindenki megtalálta a számára megfelelő fogást. A kiszolgálás olyan volt, mint ha régi barátokhoz jöttünk volna haza, maradandó élményt nyújtott. Ezek után csak őket választjuk.
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - Belső
Kiváló 2021. június 11.a párjával járt itt
Véletlenül bukkant rá a feleségem az interneten. Bár többször lenne ekkora szerencsénk,mint amilyen ezzel a bájos étteremmel volt. Kifogástalan ételek,szívélyes kiszolgálás és olyan ízvilág,amit utoljára gyermekkoromban éreztem! Ha erre jártok betérni kötelező! Szegediek vagyunk,kár,hogy ennyire messze lakunk,mert különben nem is mennénk máshová. A feleségem azt mondta,hogy jobb halászlevet főznek,mint nálunk otthon :)
Kiváló 2021. június 2.családjával járt itt
Nagybetűs vendéglátás a szó-szoros értelmében! Kis családi vállalkozás és szívvel-lélekkel törődtek velünk. Az ételeknek olyan íze van, hogy nem bírom elfelejteni :) A panoráma a Rábára néz. Volt egy gyereksarok a gyerekeknek. Külön ötletes gyermekétlap. Az egész étterem egy kis ékszerdoboz! Csak ajánlani tudom! ! ! Mi biztos, hogy visszatérünk a családdal!
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
2020. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Ezt az éttermet a szállásadó hölgy ajánlotta figyelmünkbe, mikor Sárváron jártunk. Hangulatos hely a Rába partján.Az ételek finomak voltak. Ajánlom mindenkinek.
Paduc Rábaparti Kisvendéglő Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi Ferenc u. 56.
06 30 595 56 84
• vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-K
zárva