Szabó Antal
Országjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 118 feltöltött kép
Fotói
118 fotó

Szabó Antal adatlapja

36Értékelés
Bemutatkozás
Nyugdíjas ENSZ szakértő vagyok. 12 évig Genfben dolgoztam az Európai Gazdasági Bizottságban mint régionális tanácsos. Fő profilom a kisvállalkozásfejlesztéri politika. Előtte hosszú évekig dolgoztam a kőolajiparban, a műszegyártásban, az erősáramú technikában és az államigazgatásban. Közel 70 országban jártam.
Így utazok, így járok étterembe
Elősorban feleségemmel utazok és látogatom az éttermeket. Elvem: minden országban a saját konyhával kell megismerkedni, mert egy országok nemcsak a látottak alapján, hanem az emberek szokásai és konyhái alapján lehet megismerni.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyógyvízben ázó  •  világutazó
Regisztráció2017.03.26
Utoljára itt2022.08.05

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2022. március 10.a párjával járt itt
Nőnapi kiruccanásként szerdán délben a Bombay vendéglőben voltunk. Ez a belvárosban van,
az Október 6 utcában. 9 hónapja nyílt meg és ma Budapest legelőkelőbb indiai vendéglője. Négy Budapesten élő indiai barát hozta létre, hogy exkluzív indiai vendéglőt hozzon létre a
belvárosban. Mi egy erre az alkalomra készül különleges tálat kértünk, a thali-t.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest - Bombay Budapest Budapest -
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2021. október 1.barátokkal járt itt
Erdélyi professzorasszony barátunk kérte, hogy vigyük el az igazi autentikus vegetáriánus étterembe. Az Édeni Vegán étteremre esett a választásunk. A tulajdonos asszony nagyon kedvese fogadott és igazi családias hangulatot hozott létre. Barátunk kivételével mi nem voltunk jártasak a vegán fogások között, a tulajdonos nagyon kedvsen bevezetett a vegán konyha rejtelmeibe.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Édeni Vegán – Kézműves Vegetáriánus Étterem Budapest - Édeni Vegán – Kézműves Vegetáriánus Étterem Budapest - Édeni Vegán – Kézműves Vegetáriánus Étterem Budapest - Édeni Vegán – Kézműves Vegetáriánus Étterem Budapest -
Még több kép (1 db) >>
Átlagos 2022. március 25.családjával járt itt
Unokaöcsémet hívtuk meg búcsúebédre. Pár éve voltak itt, nosztalgiából kérték, hogy jöjjünk ide. Minthogy előre nem foglaltunk, csak némi rábeszélésre adtak asztalt a belső részen, mondván, hogy tele vannak, miközben az ebéd befejezésekor is csak félig volt megtöltve a vendéglő. A választék a vendéglő nevéhez képest elég szegényes.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás