Éva Panzió Sárvár

Éva Panzió Sárvár
Éva Panzió SárvárÉva Panzió Sárvár
Éva Panzió SárvárÉva Panzió Sárvár

Éva Panzió Sárvár bemutatkozása

Panziónk a Gyógy-és Wellnessfürdővel szemben, attól 50 m-re a főút mellett található. Családias légkörű panziónkban kettő-, három-, négyágyas szobákba, illetve egy kettő- és egy háromágyas apartmanba várjuk kedves vendégeinket. Szobáink felszereltsége: fürdőszoba (zuhanyzós), televízió, hűtőszekrény, széf, hajszárító.

5Szolgáltatás
Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Éva Panzió Sárvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 4.barátokkal járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk el Sárváron. A panzióban a recepción a tulajdonosnő fogadott bennünket. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk! A panzió tiszta, rendezett volt, így a szobák is. Reggel választékos, bőséges reggeli várt bennünket. A fürdőbe lehetett vásárolni kedvezményes belépőjegyet a panzióban. Tetszett a fürdő közelsége! Helyben van lehetőség masszázst igényelni.
Éva Panzió Sárvár - SzobákÉva Panzió Sárvár - SzobákÉva Panzió Sárvár - SzobákÉva Panzió Sárvár - SzobákÉva Panzió Sárvár - SzobákÉva Panzió Sárvár - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A panzió nagyon jó helyen helyezkedik el, a fürdőtől pár méterre. A házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek. A szobák tiszták, jól felszereltek. A reggeli finom, bőséges.
Kiváló 2019. szeptember 25.a párjával járt itt
2019. Augusztusban 1 hetet töltöttünk el az "Éva Panzióban". Olyan kedves, vendégszerető fogadtatásban volt részünk amilyenben még soha! Az egész Panzióra a tisztaság és precizítás a jellemző. A reggeli bőséges,változatos! A fúrdő közelsége és a kedvezményes belépő rendkívül előnyös! Masszázs a helyszinen igénybe vehető!
2016. május 3.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése,közel van a fürdő.
Könnyen megközelíthető minden,gyalogosan is akár.
Az arborétum nagyon szép mindenkinek ajánlom aki arra jár, ne hagyja ki.
A tulajdonos vendégszeretete, változatos és bőséges reggeli,
kedvezményes fürdő belépő. Helyben lehet masszázst igényelni.
Nagyon jól éreztük magunkat mindenkinek ajánlani tudom.
Valószínű, hogy idén is megyünk.
Kiváló 2015. október 27.családjával járt itt
Több alkalommal jártam itt, minden nagyon szép volt. A tulajdonos nagyon kedves és figyelmes volt, minden információval ellátott bennünket. A környékbeli programokkal segített bennünket, fűrdő belépő , éttermek, várlátogatással való látogatásokkal, kirándulásokkal mindenben segített. Masszázs a helyszínen igénybevehető. MINDEN tökéletes volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó elhelyezkedés, a fürdő szomszédságában. Bőséges reggeli. A szobák szépek.
Minden könnyen megközelíthető, akár gyalogosan is.
Kiváló 2014. március 31.a párjával járt itt
Több alkalommal szálltam meg az Éva Panzióban, egyedül és a párommal is. Tulajdonos hölgy kedves, mindig segítőkész. Közvetlenül a sárvári gyógyfürdővel szemben helyezkedik el (ebből adódóan adtam a szolgáltatásra is "kiválót"). Szobák, fürdőszobák tiszták, rendezettek. Zárt udvaron ingyenes parkolás.