Tecuska: Ensana várj ránk, jövünk!!! - Ensana Thermal Sárvár Sárvár

Ensana Thermal Sárvár Sárvár értékelése
2. helyezett a 81 sárvári szállás közül

Ensana várj ránk, jövünk!!!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Egy szállodában sincs ilyen gyors be-és kijelentkezés.Sokat jelentenek az ilyen természetesnek tűnő gesztusok, mint pl mosolygós személyzet, a köszönés....Tetszett a helyzetnek megfelelő sok fertőtlenítő,hogy maszkban voltak a pincérek....És persze a fürdő részleg felejthetetlen!!! És nehogy kifelejtsem:Az étkezéseknél mindig bajban voltunk a bőséges választék miatt :)

Szeretnéd követni Tecuska felhasználót?    Igen

2020. augusztus 19. - Ensana Thermal Sárvár válasza Tecuska értékelésére:
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a kedves sorokat!
Reméljük mihamarabb lesz alkalmuk újra ellátogatni hozzánk, a jövőben is örömmel látjuk Önöket.
Gerse Eszter (Ensana Thermal Sárvár)
Ensana Thermal Sárvár Sárvár
9600 Sárvár
Rákóczi u.1.

2020. szeptember 28.
15 év után újra itt a CSODÁS ERDEI KÖRNYEZETBEN! Jól éreztük magunkat a személyzet udvarias,előzékeny! A tisztaságra és fertőtlenítésre nagyon odafigyeltek. Az ételek finomak voltak mindenki annyit evett amennyit csak akart! A medencék tiszták,nagyon jó volt hogy minden nap 2szer vizi tornázni...

2020. szeptember 21.
Nagyon szép helyen volt a Hotel.Nagyon jó volt a termálvíz-gyógyítólag hatott ránk. Kedves, segítőkész kiszolgáló személyzet. Finom többféle ételek, nagyon jók voltak. A szoba tiszta,az ágy kényelmes- naponta takarítás volt.

2020. szeptember 12.
Minden rendben volt, különösen kedvező, hogy az arborétummal közös területen van, így kellemes sétákat lehet tenni a nap bármely szakában ebben a szépen gondozott, 200 éves fákkal teli csodálatos arborétumban.

Ensana Thermal Sárvár, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Végre wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.800 - 14.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-23 - 2020-12-20
 - Wellness pihenés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2019-04-09 - 2020-12-20
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness stúdió használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27